Emil Johansson – XXII.XI

Pierwszy śnieg w Szwecji już spadł, więc jazda na hopkach stała się niemożliwa. Tym samym szwedzcy zawodnicy muszą schować się pod dach na skateparki, gdzie mogą trenować i rozwijać swoje umiejętności przed nadchodzącym sezonem. Emil Johansson znany jest ze swojego perfekcyjnego podejścia do jazdy oraz wykonywania trików z wręcz chirurgiczną precyzją. Wszystko to pokazał w swoim najnowszym video: XXII.XI.

Film powstał w jedno popołudnie na lokalnym skateparku, gdzie Emil połączył siły z Niklasem Wallnerem.

Męczy mnie fakt, że większość moich klipów w relacjach na instagramie znika po 24 godzinach. Planowałem taki film od dłuższego czasu i bardzo cieszę się z faktu, że w końcu udało mi się złapać z Niklasem i go nakręcić.

– Emil Johansson

Wykonywanie trików w trakcie kręcenia filmu nie było prostym zadaniem, tym bardziej, że obaj nie mieli zbyt wiele czasu. Emil pracował nad kilkoma sztuczkami specjalnie na potrzeby nagrania od kilku tygodni, a na szczęście dla Niklasa, wszystko poszło perfekcyjnie.

Jestem bardzo zadowolony z tego jak to wszystko wyszło. Może nakręcimy drugie podobne video w trakcie przerwy zimowej, ale nic nie jest jeszcze pewne.

Zdecydowanie muszę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom, doktorom oraz trenerem za to, że ciężko pracowali ze mną i moimi sponsorami. Z całą pewnością bez nich nie byłbym w tym miejscu i nie zajmowałbym miejsc na podium zawodów bez ich wsparcia!

– Emil Johansson

Śledźcie poczynania Emila na: