PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Dzięki firmie Strange Summit na polski rynek powraca kultowa marka e*thirteen. W ofercie znajdziemy szeroki asortyment części rowerowych, który każdego pasjonata kolarstwa górskiego może przyprawić o ból głowy. Dobre rozwiązania techniczne, trwałość komponentów, niska waga – to cechy cenione w terenie. Poniżej przedstawimy dostępne modele korb e*thirteen dla każdej odmiany MTB.

e*thirteen TRS Race Carbon

Najlżejsza korba w ofercie

Dzięki opatentowanemu procesowi produkcji i technologii e*thirteen wykonuje najlżejsze karbonowe seryjnie produkowane korby na rynku. W ofercie znalazły się korby XCX Race Carbon Gen4, które z zębatką 32t ważą jedyne 385g!

Korba XCX Race Carbon Gen4.

Jeśli potrzebujesz sprzętu do cięższych zastosowań, możesz wybrać spośród szerokiej oferty korb aluminiowych i karbonowych TRS oraz LG1. Są one dedykowane do jazdy trail/enduro czy zjazdu. W ofercie znajdują się również korby do popularnych w ostatnim czasie e-bike’ów i jest to model E*Spec Plus.

Aluminiowe korby e*thirteen TRS Plus i LG1 Plus to odpowiednicy braci z karbonu.

Konstrukcja

Korby e*thirteen posiadają oś 30mm, regulatory luzów łożyskowych suportu oraz zintegrowane ściągacze. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i nic Cię nie zaskoczy przy serwisie w warsztacie, w terenie czy na tripie. Nowe korby czwartej generacji zaprojektowano jako stałe połączenie ramienia i osi po stronie bez napędu. Natomiast ramię po stronie napędu ma jedynie przytwierdzoną zębatkę. Celem tego zabiegu było ułatwienie procesu konserwacji układu napędowego. 

Korba e*thirteen TRS Race Carbon.
Korba e*thirteen z napinaczem LG1

Korby e*thirteen TRS Race Carbon Gen4 w przeciwieństwie do karbonowych korb 3 generacji posiadają znacznie zmniejszony Q-Factor, ogólny profil i objętość. Jest to nieco cięższa konstrukcja od XCX Race, z ramionami ze skompresowanego włókna węglowego, dodatkową warstwą włókna węglowego 3K z przodu i z tyłu dla większej wytrzymałości na uderzenia.

Firma e*thirteen udziela na korby pięcioletniej gwarancji od wad materiałowych i produkcyjnych.

XCX Race Carbon Gen4, które z zębatką 32t ważą zaledwie 385g.

Korba e*thirteen XCX Race Carbon Gen4 jest wyborem dla kolarzy poszukujących lekkich i trwałych części sprawdzonych w PŚ i gotowych na lokalne wyzwania. Wg producenta to najlżejsze karbonowe, seryjnie produkowane korby na rynku (z zębatką 32t ważą 385g).

Zębatki e*thirteen UL, Waga: 30t – 52g, 32t – 54g, 34t – 58g, 36t – 64g, 38t – 70g, 40t – 79g, 42t – 86g.

Korba dla e-bike

e*thirteen E*Spec Plus

e*thirteen E*Spec Plus. W porównaniu do korb 3 generacji, zmniejszono Q-factor, tak samo jak i cały profil korby. W ramiona wbudowano zintegrowane ściągacze dla ułatwienia demontażu. Waga: 160mm – 422g, 165mm – 433g, 170mm – 446g. Dostępna jest także wersja karbonowa ramion e*thirteen E*Spec Race Carbon Gen4.

O marce e*thirteen

e*thirteen to marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Od 2001 roku najszybsi zawodnicy świata wygrywają zawody wyposażeni w ich komponenty napędu i kół. Dzięki temu wszystkie produkty przechodzą najcięższe testy w fazie wdrażania nowych części na rynek. e*thirteen to mała firma, której właścicielami są rowerzyści, skupieni na ciągłym doskonaleniu swoich komponentów, aby nam wszystkim jeździło się lepiej. e*thirteen to starannie przemyślane, i pięknie wykonane produkty najwyższej jakości. Marka ta obecnie udziela 5 letniej gwarancji na wady materiałowe/produkcyjne na wszystkie swoje produkty, a na karbonowe obręcze gwarancja ta jest dożywotnia.

Oficjalna strona: ethierteen.com
Dystrybucja: strangesummit.com
Media: facebook, instagram