Jesienna aura zmusza rowerzystów do poszukiwania odpowiedniej odzieży do jazdy, a znająca takie klimaty szkocka Endura wypuściła idealną na jesień bluzę MT500 Thermo. Teraz jesienne życie będzie cieplejsze, piękniejsze i bardziej kolorowe.

Uniwersalna bluza rowerowa na chłodniejsze dni. Sprawdzi się równie dobrze jako średnia warstwa.

Endura MT500 Thermo 2020 sprawdzi się idealnie na jesień i wiosnę, a w zimę możesz ją śmiało wykorzystać jako warstwę pod kurtkę. Z kolei jeśli zima będzie łaskawa, to wystarczy wrzucić ciepłą warstwę pod MT500 Thermo i jazda. Techniczne materiały zawsze dobrze sprawdzają się w okresie niższych temperatur i przy intensywnym wysiłku.

Endura MT500 Thermo skrojona w stylu bardziej cywilnym niż typowo kolarskiej odzieży.

Dzięki dodaniu kaptura bluza zyskała dodatkową praktyczną funkcję. Teraz w przypadku wiatru, tudzież innej niedogodności, mamy do dyspozycji kaptur, który zmieści się pod każdy kask rowerowy. Nie używany kaptur dobrze się układa i nie przeszkadza podczas jazdy.

„Sprytny” kaptur, który idealnie schowa się pod kask.
Dwie przednie zapinane kieszenie są duże i mogą jednocześnie spełniać funkcję wentylacyjną. Przedni panel i rękawy bluzy MT500 Thermo są z nieco grubszego i mocniejszego materiału niż ten na plecach.
Mała wewnętrzna zapinana kieszonka, w której możesz zmieścić przedmiot wielkości telefonu.

W skrócie o bluzie MT500 Thermo L/S 2020:

  • Bazowy materiał zapewnia odprowadzanie wilgoci
  • Z przodu oraz na rękawach wzmocnione panele zapewniają ochronę przed wiatrem
  • Na dole ściągacze regulujące dopasowanie w pasie
  • Wewnętrzna zapinana kieszonka z przodu
  • Duże, zapinane kieszenie z przodu z wszytą ściereczką do wycierania okularów (funkcja wentylacyjna)
  • Silikonowe wykończenie na ramionach
  • Dopasowany kaptur idealny pod kaskiem
  • Raglanowy krój sportowy
  • Cywilny styl
  • cena 399 zł
Endura MT500 Thermo L/S 2020 dostępna jest w trzech kolorach.

Bluza Endura MT500 Thermo jest na tyle uniwersalna, że spokojnie może ją wykorzystywać każdy pasjonat kolarstwa, bez względu na styl i poziom wytrenowania. Jej fason spokojnie sprawdzi się także podczas wypraw, wycieczek górskich, leśnych, przyrodniczych, szkolnych itd. Możesz spokojnie pokusić się o chodzenie w niej codziennie, taka to fajna bluza. Jak ja uwielbiam rowerowe rzeczy, które służą mi nie tylko na rower.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE
Główny materiał zapewnia odprowadzanie wilgoci, a wzmocnione panele z przodu oraz na rękawach zapewnić mają ochronę przed wiatrem.
Wysoka stójka, „sprytny” kaptur, duże kieszenie, dobre techniczne materiały – w skrócie o bluzie Endura MT500 Thermo L/S 2020.

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube

#43ride