Trezado uszczelnia najlepszych! Zobaczmy co zaproponowali nam do przetestowania w tym sezonie. Oprócz płynów uszczelniających mamy okazję sprawdzić działanie smaru, zaworów, a także małego bonusa na „czarną godzinę”. System bezdętkowy to jeden z kamieni milowych kolarstwa MTB oraz szosowego. Pozwala nie tylko zaoszczędzić cenne gramy, ale także zminimalizować możliwość przebicia opony i cieszyć się jazdą bez dętki.

Uszczelniacz do opon

Liquid Sealant to tradycyjne mleko uszczelniające do opon bezdętkowych. Producent zapewnia, że jest ono testowane w najcięższych warunkach maratonów MTB, sygnowane przez samego Marka Konwę. Można nim zalewać wszystko, od szosy po DH, chociaż niekoniecznie poranną kawę. Pojemność 1 l. Z pewnością trafi on nie tylko do opon naszych rowerów MTB ale także szosowych.

Płyn uszczelniający Trezado Liquid Sealant

Alternatywą dla podstawowej wersji jest uszczelniacz Vanilla Supreme. Wyróżnia się nie tylko świetnym uszczelnianiem, ale także biodegradowalnością, brakiem amoniaku w składzie i wydłużoną żywotnością w stanie płynnym. Nie jest jednak wskazane do delikatnych opon. Pojemność 1 litr.

Smar do łańcucha

Uniwersalny smar do łańcucha, którym posmarujesz co tylko zechcesz. Przeznaczony nie tylko do łańcucha, ale także do linek, pedałów czy przerzutek. Podobno bardzo dobrze penetruje ;) oraz tworzy warstwę zapobiegającą przywieraniu brudu i kurzu, jest także odporny na wodę. Wskazany zarówno do szosy jak i MTB, w suszy czy w deszczu. Pojemnośc 100 ml.

Zawory / wentyle

Zawory Trezado do systemów bezdętkowych pozwalają na szybki montaż w kołach o niskim stożku. Wyróżniają się wysoko wulkanizowaną gumową stopką, dzięki czemu można je użyć w obręczach z otworami Presta oraz AV. Aluminiowy korpus występuje w kilku kolorach. Wentyle te umożliwiają też aplikację uszczelniacza przez wymienny wkład.

A kiedy mimo wszystkich Trezadowych udogodnień nie pójdzie tak dobrze, jak się spodziewaliśmy, ekipa Trezado wysłała nam coś na otarcie łez…

O marce Trezado

Oficjalna strona: trezado.pl
Media: facebook, instagram