JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

To nie jest rower XC! To kompletnie coś innego! Geometria różni się diametralnie od jakiejkolwiek konkurencji w tym segmencie, a płaski kąt główki, długi reach i stromy kąt rury podsiodłowej sprawiają, że rower szybko podjeżdża, rwie się do przodu i zjeżdża lepiej niż jakikolwiek rower cross country. NS Bikes Synonym ma prawdziwie trailowy rodowód i zahacza on nawet o lekkie enduro.

Zawodnik NS Bikes Michał Bogdziewicz.

NS Bikes Synonym

NS Bikes Synonym to całkowicie nowa koncepcja, wizja kolarstwa, projekt. Ten model zmienia dotychczasowe zasady gry, wyznacza kierunek kolarstwa górskiego w segmencie XC i lekkiej jazdy Trail. Inni nie mają wyboru, muszą iść ścieżką wskazaną przez Synonym. Pełną specyfikację czterech różnie skonfigurowanych modeli NS Bikes Synonym znajdziesz na stronie producenta.

NS Bikes Synonym RC 2 29″ / 100mm/100mm.
Nowoczesna geometria i dbałość o detale decydują o wyjątkowości tego modelu.

NS Bikes Synonym TR na nowo definiuje rower ścieżkowy do jazdy górskiej. Przełomowa geometria i wytrzymałe zawieszenie o skoku 120/120mm z dobrze dobranymi komponentami dostarczają niespotykanych wcześniej wrażeń z jazdy. Król gór nadciąga, maszyna do wszechstronnej jazdy górskiej, PURE MTB!

NS Bikes Synonym TR 2 29″ / 120mm/120mm.

Rowery NS Bikes przeznaczone są dla wymagających kolarzy górskich i zawodników. To właśnie młody utalentowany zawodnik NS Bikes Michał Topór przedstawi Wam swój rower Synonym RC1, w krótkim i treściwym wideo. Mówi jak jest, same konkrety, bez owijania w bawełnę. To się ceni!

Wszelkie informacje techniczne znajdziesz na stronie: nsbikes.com

Michał Topór to kolarz wszechstronny. Zapraszamy do śledzenia jego profili w mediach społecznościowych instagram i facebook.

Śledź Michała na:

Geometria NS Bikes Synonym

Najważniejsze dane techniczne NS Bikes Synonym RC i TR.

Gama modeli NS Bikes Synonym

NS Bikes Synonym dostępny jest w czterech rożnych konfiguracjach.

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona:
nsbikes.com
Dystrybucja:
7anna.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube