JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

W czasach światowej pandemii koronawirusa wszyscy czekają na rychłe zakończenie i możliwość powrotu do normalnego życia. Kilka dni temu amerykańska marka Marin wyszła naprzeciw domowej nudzie i udostępniła kolorowankę ze swoimi rowerami. O ile kolorowanie obrazków jest raczej rozrywką dla najmłodszych rowerzystów, to teraz przerodziła się w prawdziwą rywalizację.

Uwaga konkurs!

  1. Pobierz kolorowankę ze strony Marin i stwórz swój niepowtarzalny ulubiony model.
  2. Przed 24 kwietnia wrzuć zdjęcie na Instagram i oznacz: @Marinbikes / @imagedesigncustom / #MyDreamMarin
  3. Ekipa Marin wraz z zespołem Image Design Custom wybiorą najciekawszy projekt i następnie zrealizują go właśnie dla Ciebie!

Powodzenia!

O marce Marin

W Marin, wierzymy, że życie jest lepsze z rowerem. Nasza marka narodziła się w kolarskiej mekce, jeździmy po tych samych ścieżkach i szlakach co rowery innych najlepszych na świecie marek. Po ponad 30 latach kontynuujemy z tą samą dziecięcą fantazją i fascynacją, która pchnęła nas kiedyś w świat rowerów. Naszą misją jest to abyś wsiadł na rower i chcemy mieć pewność, że będziesz się dobrze bawić. Dlatego dajemy ci duży wybór rowerów – od egzotycznych w pełni zawieszonych maszyn aż do miejskich połykaczy kilometrów. Nieważne czy jesteś hardkorowym zjazdowcem czy po prostu dojeżdżasz do pracy, jesteś taki jak my, więc chcemy się z Tobą przejechać.

Oficjalna strona: marinbikes.com
Media: facebook, instagram, youtube, vimeo