JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Liczba rowerowych produkcji dostępnych w wersji z polskimi napisami w bezpłatnej aplikacji Red Bull TV oraz na stronie redbull.pl jest coraz większa. Na platformie odnaleźć można filmy o przełomowych wyprawach i sportowych projektach czy dokumenty przedstawiając historie mistrzów z różnych odmian kolarstwa. MTB, BMX, trial, szosa – każdy fan dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie materiały dostępne są na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Darren Berrecloth / zdjęcie: Redfern Media

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Realizacje Red Bull Media House od lat plasują się w czołówce kategorii produkcji sportowych. W 2020 roku sześć z nich zostało nominowanych do prestiżowych nagród Sports Emmy Awards. Wśród nich znalazła się transmisja na żywo z rowerowych zawodów Red Bull Rampage 2019!

James Doerfling / zdjęcie: Redfern Media

Dzięki uprzejmości Red Bull Polska w ciągu najbliższych dni będziemy publikować kolejne filmy na naszych łamach, aby maksymalnie umilić Wam spędzanie czasu w domu w oczekiwaniu na koniec pandemii koronawirusa. Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV, które będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie:

Wszystkie powyższe produkcje i setki innych znajdują się również na stronie Red Bull TV. Można też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

Matt McDuff / zdjęcie: Redfern Media

Obejrzyj film REVERENCE na RedBull.pl lub w playerze poniżej

Czy najlepsi rowerowi zawodnicy na świecie nie czują strachu? Reverence zgłębia psychikę sportowców, próbując odpowiedzieć na pytanie: Co motywuje ich do ciągłej walki z grawitacją?

Film wyprodukowany został w 2018 roku przez braci Darrena i Ryana Berrecloth’ów. W produkcji występują tacy zawodnicy jak Cam McCaul, Dan Atherton, Darren Berrecloth, Gee Atherton, James Doerfling, Matt McDuff, Rachel Atherton i Tyler McCaul.

Zobacz także poprzednie filmy: