JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Z powodu światowej pandemii na całym świecie odwołano liczne imprezy i zawody rowerowe, a zawodnicy muszą zostać w domach bez możliwości treningu na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw fanom marka Shimano postanowiła zorganizować serię wywiadów na żywo z gwiazdami MTB oraz BMX.

Dotychczas mikrofon w swoje ręce złapało już kilkoro znanych gwiazd, które nagrały wywiady po angielsku, holendersku czy włosku. Wśród osób, które były już gośćmi Shimano można wymienić włoskiego medalistę Igrzysk Olimpijskich w XC Marco Aurelio Fontanę, olimpijki z Holandii w BMX Racingu Laurę i Merel Smulders czy dwukrotną Mistrzynię Francji XC Maxime Marotte.

Teraz na fanpage’u Shimano MTB przyszła pora na rozmowę z nowozelandzką gwiazdą enduro i zjazdu, Wynem Mastersem. Rozmowa na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 CEST. A w kolejce czekają już kolejne gwiazdy takie jak Nowozelandczyk Brook Macdonald, szwajcarska gwiazda XC Mathias Flückiger czy Brytyjka Tahnee Seagrave.

Rozkład transmisji wygląda następująco:

  • środa, 15 kwiecień, FB Live – Wyn Masters
  • środa, 22 kwiecień, FB Live – Brook Macdonald
  • środa, 29 kwiecień, FB Live – Mathias Flückiger
  • środa, 6 maj, FB Live – Tahnée Seagrave

Wywiady live na Facebook’u są w pełni interaktywne i dają możliwość uczestniczącym w transmisji fanom na zadanie swoich pytań.

Przyzwyczaiłem się do tego, że widuję ich wszystkich tydzień w tydzień na różnych zawodach. Obecnie nie jest to możliwe, a ja chciałem znaleźć jakiś sposób by podtrzymać kontakt z zawodnikami. Osoby, które wybrałem do rozmów są jednymi z najciekawszych postaci na scenie i z całą pewnością mają trochę interesujących historii do opowiedzenia.

– Bas Stamsnijder, Shimano

Wywiady będą przeprowadzane na stronie Shimano MTB na Facebook’u.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube