Ochraniacze pleców to jeden z najbardziej niedocenianych elementów zestawu dla rowerzystów górskich. Ile razy jest przypadkowo zapomniany? Ile razy jest to cel skarg dotyczących dopasowania, wyglądu, komfortu, a nawet zapachu?


Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się zacząć od zera i zaoferować najlepsze ochraniacze pleców. Dzięki zastosowaniu najlepszej tkaniny, innowacyjnej mikrofibry Dryarn®, w połączeniu z bezszwową konstrukcją, osiągnęliśmy doskonały komfort, oddychalność i suchość. Wyprodukowane we Włoszech i wykorzystujące wkładki D3O®, reprezentują nową generację ochrony pleców, bez żadnych kompromisów!

Nadają się do wszystkich rowerów górskich i elektrycznych, są wybierane przez naszego profesjonalnego zawodnika Kevina Miquela, tak jak my podczas przejażdżek po pracy. Ochronne wstawki są dyskretne pod koszulką, ale wydajne dzięki technologii D3O®. Te całkowicie nowe bezszwowe ochraniacze pleców D3O® doskonale uzupełniają naszą istniejącą gamę ochraniaczy pleców.

Zapomnij o wymówkach związanych z zostawianiem ochraniacza pleców w domu – wskakuj!

BLUEGRASS SEAMLESS B&S D3O®

Bezszwowa konstrukcja

SEAMLESS CONSTRUCTION

Dzięki bezszwowej konstrukcji uzyskano najwygodniejsze i najbardziej ergonomiczne dopasowanie. Krój unisex dopasowuje się do wszystkich kształtów ciała niczym druga skóra. Tkanina jest bardzo stabilna i zachowuje swoje właściwości elastyczne przez cały okres użytkowania produktu.

Mikrofibra DRYARN®

Bluegrass Seamless B&S D3O® to wyjątkowa kamizelka ochronna wykonana w 90% z mikrofibry Dryarn® – innowacyjnego materiału, który gwarantuje najwyższy poziom wydajności dla tkanin przylegających do skóry. Ten materiał również reguluje temperaturę ciała odprowadzając pot na zewnątrz bez wchłaniania go. Pancerz szybko wysycha, dzięki czemu skóra pozostaje świeża i sucha.

Ochraniacz pleców z D3O®

D3O® BACK PROTECTOR

Wyposażony w technologię D3O®, Seamless B&S oferuje najcieńszą i najbardziej zaawansowaną ochronę przed uderzeniami. Nowy ochraniacz pleców D3O-BP4® jest bardzo dobrze wentylowany z jeszcze lepszymi parametrami technicznymi.

Nowy ochraniacz pleców D3O-BP4®, przewyższa swojego poprzednika dużo lepszą wentylacją i elastycznością oraz wytrzymałością.

Ochrona barków z D3O®

Dzięki kompatybilności z paskiem plecaka panele D3O® naramienne pozostają zawsze na miejscu. Nie będą przeszkadzać w ruchach rąk i nie będą uciążliwe dla obojczyków. Zapewnia pewność i wygodę podczas jazdy.

Tylne kieszenie

Dwie tylne kieszenie to wygodne rozwiązanie na przekąski i inne drobne przedmioty, które nie stanowiłyby zagrożenia w przypadku uderzenia.

Odpowiednia długość

Dolna część zbroi jest celowo dłuższa niż w tradycyjnych kamizelkach. Wpuszczenie/włożenie jej w spodnie pomaga zmaksymalizować stabilność podczas podciągania i różnych ewolucji rowerowych.

Niewidoczna ochrona

Włókno jest o 30% lżejsze niż tradycyjne tkaniny, a dzięki dopasowaniu niczym druga skóra, kamizelka Bluegrass Seamless B&S D3O® jest niezauważona i nieodczuwalna pod koszulką.

BLUEGRASS SEAMLESS LITE D3O®

Bluegrass Seamless LITE D3O to lżejsza wersja B&S D3O®. Jedyna różnica to brak ochronnych paneli na ramiennych. Poza tym kamizelki ochronne Seamless wykonane są z identycznych materiałów i w identycznym kroju. Lżejsza kamizelka Seamless to tylko 360g w rozmiarze M.

Dzięki bezszwowej konstrukcji uzyskano najwygodniejsze i najbardziej ergonomiczne dopasowanie.
Wyposażony w technologię D3O®, Seamless B&S oferuje najcieńszą i najbardziej zaawansowaną ochronę przed uderzeniami.
Dwie tylne kieszenie na drobiazgi.
BLUEGRASS Seamless B&S D3O®LITE D3O® & Seamless LITE D3O®.
BLUEGRASS Seamless B&S D3O®LITE D3O® & Seamless LITE D3O®.
UNISEX Bluegrass Seamless sprawia, że to dobra opcja dla niej i dla niego.

Poniżej można zobaczyć jak wygląda Bluegrass Seamless B&S D3O® pamiętając, że Seamless LITE D3O® jest identyczna w strukturze materiału, użytego D3O®, a jedyna różnica wynika w posiadaniu naramiennych paneli ochronnych.

Ilość sportów wykorzystujących ochraniacze pleców jest tak szeroki że spokojnie możemy zastosować Bluegrass Seamless w innych dyscyplinach i cieszyć się bezpieczeństwem.

O marce Bluegrass

Bluegrass to włoska marka stworzona w 2010 roku. Wśród produktów oferowanych przez firmę Bluegrass można znaleźć między innymi kaski fullface, openface a także kaski typu orzech. Poza kaskami marka Bluegrass oferuje ochraniacze oraz rękawiczki. Wszystkie produkty włoskiego producenta opatrzone są certyfikatami bezpieczeństwa i spełniają wszystkie wymagane normy.

Oficjalna strona: met-helmets.com/en/bluegrass
Dystrybucja: velo.pl
Media: facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube, pinkbike