Przed Wami czwarty i zarazem ostatni odcinek filmowej serii Dziedzictwo Leatt. Tym razem tematem przewodnim jest ochrona głowy pod postacią kasków. Swego czasu w trakcie testu kasku Leatt DBX 4.0 miałem okazję sprawdzić wytrzymałość kasku i mogę tylko potwierdzić, że to działa!

Brett Tippie / zdjęcie: Margus Riga

Nasza wizja w Leatt obowiązuje we wszystkich produktach, ale najlepiej odnosi się do kasków. Mają one nie tylko chronić przed kontuzjami, ale również muszą być lekkie i ładnie wyglądać. Oczywiście możesz mieć najlepszy produkt na rynku pod względem ochrony, ale jeśli nie będzie lekki i komfortowy, a do tego nie będzie do tego dobrze wyglądał… to nikt nie będzie go używał.

– dr Chris Leatt

Obejrzyj poprzednie odcinki:

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter