Południowoafrykańska marka Leatt wypuściła właśnie pierwszy odcinek filmowej serii „Dziedzictwo Leatt”. Czteroodcinkowa seria przybliży kulisy funkcjonowania firmy produkującej ochraniacze oraz odzież rowerową i motocyklową, jej historię oraz filozofię.

Odcinek 1: Początek

Dotarło do mnie, że nie mogę pozwolić synowi jeździć i narażać się na duże ryzyko. Nie mogłem uwierzyć, że nie ma produktu odpowiadającego naszym wymaganiom i zapewniającego odpowiednie bezpieczeństwo. Wtedy rozpocząłem pracę na opracowaniem stabilizatora karku.

– dr Chris Leatt

Historia pokazana w pierwszym odcinku pokazuje jak marka Leatt dotarła do miejsca, w którym jest dzisiaj. Co było przyczyną rozpoczęcia dr Leatta produkcji ochraniaczy karku? Więcej dowiecie się w pierwszym odcinku! W drugim epizodzie zobaczycie jak ochraniacze karku ewoluowały, ale na jego premierę trzeba jeszcze chwilę poczekać.

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter