W Bike Parkach, gdzie adrenalina i ekstremalne przejażdżki na rowerze są na porządku dziennym, bezpieczeństwo jest priorytetem. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia dla każdego rowerzysty, bez względu na poziom zaawansowania, powinna być kamizelka ochronna. Kamizelka ta stanowi efektywną ochronę przed urazami i poważnymi obrażeniami, zapewniając dodatkowe wsparcie w przypadku upadków i kolizji.

Nowoczesne kamizelki ochronne takie jak Endura MT500 są zaprojektowane tak, aby zapewniać ochronę bez ograniczania swobody ruchów. Dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów oraz odpowiednio zaprojektowanym systemom regulacji, kamizelka dobrze przylega do ciała, nie krępując rowerzysty podczas jazdy.

Specyfikacja Endura MT500 D3O® Protector Vest:

  • Elastyczna, perforowana konstrukcja oparta na panelach z neoprenu oraz siateczki zapewniająca niską wagę i maksymalny przepływ powietrza.
  • Wyciągane ochraniacze pleców i klatki piersiowej D3O® LP-1 zapewniają wszechstronną ochronę z zachowaniem niskiej wagi oraz oddychalności.
  • Strategicznie umieszczone, dodatkowe panele ochronne z pianki zapewniają dodatkową ochronę przed uderzeniami wokół ciała.
  • Duże zapięcia na rzepy Velcro® i szerokie pasy regulacyjne zapewniają bezpieczne dopasowanie.
  • Certyfikat wkładki D3O® CE EN 1621/1.

Wiedząc, że masz na sobie kamizelkę ochronną, zwiększasz swoje poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. To może wpływać pozytywnie na Twoje umiejętności jazdy, pozwalając Ci skupić się na technice i czerpać więcej radości z jazdy w Bike Parku. Pomyśl o tym!

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube