Marka Leatt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rowerzystów z całego świata i wprowadza program wymiany kasków. Uszkodzony kask nie zapewnia już wystarczającej ochrony i nie powinien być używany ze względów bezpieczeństwa. Aby jednak nie leżał bezużyteczny i zajmował miejsce, Leatt wprowadza program wymiany kasków, który oferuje dużą zniżkę na zakup nowego modelu.

Rowerzyści, którzy posiadają uszkodzony kask Leatt mogą wejść na stronę leatt.com/int/helmet-replacement-program i następnie powinni postępować wg instrukcji, krok po kroku.

Użytkownik jest proszony o wypełnienie prostego formularza online, podanie modelu i danych kontaktowych oraz dodanie kilku zdjęć uszkodzonego kasku oraz dowodu zakupu. Następnie zgłoszenie zostanie potwierdzone emailem przez jednego z reprezentantów marki Leatt.

Kaski Leatt oferują szereg właściwości i korzyści, a najważniejszą z nich jest technologia 360 Turbine, która redukuje siły rotacyjne działające na głowę rowerzysty aż do 40% oraz liniowe uszkodzenia, które mogą prowadzić do wstrząśnienia mózgu, aż do 30%. Jednak, aby być w pełni zabezpieczonym, kask musi być w pełni sprawny i w dobrym stanie! Tym samym przez 3 lata od zakupu, marka Leatt oferuje program wymiany uszkodzonego kasku z 40% rabatem.

Nowy program jest stworzony z korzyścią dla rowerzystów oraz ich portfeli. Razem możemy zapomnieć o uszkodzonych kaskach. Więcej szczegółów dotyczących programu można znaleźć na oficjalnej stronie Leatt.com, a także u lokalnych partnerów.

Jeździjmy bezpiecznie!

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter