Najnowszy członek zespołu freeride MTB Monster Energy, Vero Sandler, jest pionierką w świecie kolarstwa górskiego i od lat wycina nowe trasy w błocie oraz świecie MTB. Dołączając do silnego grona freeriderów na całym świecie, Vero będzie reprezentować markę, z pełnym wsparciem sponsorskim oraz wsparciem dla jej kreatywnego podejścia do projektów wideo i jazdy na najwyższej klasy imprezach freeride.

Dołączenie do zespołu Monster Energy było moim marzeniem od lat. Jestem bardzo podekscytowana możliwością bycia częścią tak szalonego składu i współpracą z firmą, która stwarza niesamowite możliwości dla freeriderów MTB. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła pracować z zespołem nad naprawdę ekscytującymi projektami… Mam kilka nowych pomysłów na projekty wideo, które chcę zrealizować, i kilka świeżych line’ów, które chcę wykonać na swoim podwórku. Jestem podekscytowana możliwością pracy z zespołem nad wymarzonymi projektami!

Veronique Sandler

Pochodząca z Nowej Zelandii zawodniczka Pucharu Świata w Downhillu odeszła od świata wyścigów, aby skupić się na tym, co kocha najbardziej, czyli jazdą na dużym hopach, robieniu nowych line’ów i podbijaniu świata freeride’u dzięki swoim legendarnym umiejętnościom. Wychowała się w Nowej Zelandii głównie na świeżym powietrzu, co karmiło jej kreatywne podejście do budowania hop oraz dało jej rzadką perspektywę i wyjątkową umiejętność dostosowania jazdy do każdej dyscypliny. Obecnie mieszka i jeździ w Walii w Wielkiej Brytanii, co poszerzyło jej horyzonty w zakresie kopania szlaków i budowania raju freeride’owego.

Ma już na koncie kultowe projekty wideo, takie jak Vision, pierwszy pełnometrażowy film MTB w systemie pay-per-view, opowiadający historię freeriderki, jej najnowsze Maes Movements z rowerami Santa Cruz, a także jej historyczny part X Games Real MTB. Vero jest pełnoetatową legendą freeride’u. Jest zapraszana na największe wydarzenia w świecie freeride’u, takie jak Darkfest, Formation, Fest Series, Swatch Nines, Backyard Battles. Vero jest elementem społeczności i jest uważana za jedną z czołowych zawodniczek swojego pokolenia. Bez wysiłku łącząca styl zarówno na rowerze, jak i poza nim, Vero jest zagadką w przesuwaniu granic w świecie MTB z poczuciem twórczego zapału, która przeciera swój własny, niepowtarzalny szlak. Dzięki najnowszym kolekcjom zaprojektowanym wspólnie z 5Ten i Adidas, a także własnej linii odzieży, pasja Vero do tworzenia stylowych ubrań dla prowadzenia stylu życia związanego z jazdą jest na pierwszym planie jej ambicji.

Darkfest 2023, Veronique Sandler i Casey Brown / zdjęcie: Eric Palmer

Vero jeździ dla rowerów Santa Cruz, 5Ten/ Adidas, SRAM, WTB, Burgtec, Space Brace i Melon Optics.

Monster Energy z radością wspiera Vero w jej wizji przeniesienia freeride’u na wyższy poziom.