Pivot Shuttle AM przez jego twórców reklamowany jest jako prawdziwe arcydzieło all-mountain, które zdominuje sektor elektrycznych rowerów e-MTB. Ten rower perfekcyjnie łączy zwinność i zdolność do dalekich wypadów, które są esencją jazdy all-mountain. Tym samym Shuttle AM to rower elektryczny, który z łatwością pokonuje każdy rodzaj terenu, od szybkich singletracków po zapierające dech w piersiach zjazdy ciężkim terenie.

Jesteśmy dumni z faktu, że w końcu możemy zaprezentować model Shuttle AM całemu światu. Jest to nasz pierwszy projekt, w którym łączymy siły z marką Bosch, która znana jest z innowacji i nietuzinkowego designu. Model ten jest perfekcyjnym połączeniem uniwersalności i wydajności na szlaku.

Chris Cocalis, założyciel i CEO Pivot Cycles

Tym samym Pivot uzupełnia gamę rowerów elektrycznych, a Shuttle AM jest prawdziwym klejnotem wśród nich. Do napędu zastosowany został silnik Bosch z limitowanej serii Performance CX Rate, który połączony został z baterią o pojemności 750Wh i możliwością rozbudowania o Bosch Power More extender.

Tylne zawieszenie to 148mm skoku w systemie DW-Link, a z przodu pracuje amortyzator Fox o skoku 160mm. Do tego dokładamy geometrię ułożoną pod wymagania nowoczesnego all-mountain i w efekcie uzyskujemy niesamowicie wszechstronny rower e-MTB do jazdy po górach.

Pivot Shuttle AM dostępny będzie w dwóch kolorach (Blue Neptun i Mojave Willow Green), rozmiarach od S do XL oraz kilku kompletnie różnych wersjach wyposażenia wycenionych w zakresie 8.999-13.999USD.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: pivotcycles.com/products/shuttle-am

O marce Pivot Cycles

W przeciwieństwie do naszych rowerów, kultura nie może być wynaleziona – ona kształtuje się sama. Gdy Chris Cocalis założył markę Pivot Cycles w 2007 roku miał jedną wizję firmy, która projektuje i buduje najlepsze rowery na świecie. Dołączyli do niego inżynierowie, projektanci, zawodnicy i weterani branży, którzy dzielą tą samą pasję i wizję marki.

Oficjalna strona: pivotcycles.com
Dystrybucja: protocycles.com
Media: facebookinstagram, twitter, vimeo, youtube