Endura od wielu lat słynie z odzieży, która utrzymuje swoją jakość na długie lata. Doskonałym tego przykładem są spodenki z serii Hummvee. Są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się zarówno podczas upalnych, letnich dni, jak i w chłodniejszych porankach wiosną lub jesienią. Zasługują na miano „CARGO” dzięki swej bogatej ilości kieszeni. Te spodenki są wyjątkowo praktyczne i często pomijane podczas wyboru na rzecz wyższych modeli w kolekcji Endury, a szkoda, bo są świetnie skrojone i mają zbalansowany stosunek ceny do jakości.

Główne zapięcie spodenek Endura Hummvee jest na duży guzik. W zestawie ze spodenkami otrzymujemy pasek z „automatycznym” zapięciem, który umożliwia skorygowanie rozmiaru w pasie i ewentualnie utrzymanie go na właściwym poziomie.
Dwie duże kieszenie z tyłu (jedna na zamek) potrafią zmieścić dużo.

Wykorzystany w spodenkach Endura Hummvee materiał mini-ripstop, oparty na włóknach nylonu z wykończeniem DWR, jest trwały i odporny. Ich krój, zastosowane materiały oraz rozwiązania sprawiają, że spodenki Hummvee są tak uniwersalne, że sprawdzą się praktycznie w każdym stylu jazdy terenowej. To także doskonała opcja zarówno na szlak pieszy, na miasto, jak i podczas wypadu po prostu w góry. Sprawdźcie sami, Hummvee.

W komplecie wewnętrzne spodenki z wkładką 200 Series wpinane w systemie Clickfast™

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube