Szkocka marka Endura czasami decyduje się na odrobinę szaleństwa graficznego w swoich krótkich seriach odzieżowych. Bez względu na to, czy grafika trafia w gust czy nie, mają do dyspozycji kilka wersji lekkiego jersey z zupełnie inną niż zwykle grafiką. W wersjach tzw. „Limited Edition” możecie znaleźć coś, czego po szkotach się nie spodziewacie. Tropikalne liście, drzewa, chmurki/marmurki – jest jazda! Ta odważna i nietypowa estetyka dodaje koloru i radości nawet najbardziej poważnym szlakom rowerowym.

Koszulka Endura Tropical L/S Print LTD

Super lekki, techniczny jersey do jazdy w terenie nawet w najbardziej upalne dni. Dzięki nowemu rodzajowi materiału zapewnia swobodny przepływ powietrza, sprawiając, że nawet wtedy, gdy zakładasz lekką zbroję pod spód, poczujesz przyjemny chłód. Lekko dopasowany krój pozwala na swobodne noszenie lekkiej zbroi lub ochraniaczy łokci.

Uwaga! Koszulka została wykonana z najlżejszego i najbardziej przewiewnego materiału w kolekcji Endury. Należy to brać pod uwagę w przypadku noszenia plecaka lub tzw. nerki, ponieważ kontakt z innymi materiałami lub rzepami może spowodować uszkodzenia lub mechacenie materiału koszulki.

Koszulka Endura Cloud Tee LTD

Endura zastosowała nadruk w stylu chmurek i marmurek na super lekkim i przewiewnym materiale. To idealna propozycja na upalne, gorące dni. Koszulka sprawdzi się także podczas aktywności poza rowerowych, zapewniając nie tylko komfort podczas jazdy, ale także stylowy wygląd i swobodę ruchów podczas innych aktywności

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube