Poniżej prezentujemy wizualizacje skateparku na tegoroczną edycję imprezy Baltic Games, która podobnie jak przed rokiem odbędzie się na pl. Zebrań Ludowych w mieście gdzie Wisła kończy swój bieg wpadając do Bałtyku.

Skate Targi na Baltic Games ‘09

Formuła kontestu BMX i pula nagród BG 09!!

W tym roku do zgarnięcia na BG jest 6 tysięcy złotych w żywej gotówce. 5 tysięcy to pula w głównym konteście a tysiąc to nagroda za best trick. Na zgarnięcie tej kasy ma szanse każdy, wystarczy tylko zapisać się na stronie BalticGames.pl. Organizatorzy przewidzieli 8 dzikich kart dla zawodników wyłonionych podczas czwartkowych preeliminacji. Tych 8 szczęśliwców dołączy w piątkowych półfinałach do 16 zaproszonych zawodników. Do sobotnich finałów zakwalifikuje się 16 osób. W best tricku będą mogli wziąc udział wszyscy zawodnicy dopuszczeni do udziału w półfinałach. Wpisowe dla zawodników startujących w preeliminacjach wynosi 20 złotych.

Skate Targi na Baltic Games ‘09

Dodatkową atrakcją na tegorocznym Baltic Games będą Skate Targi, gdzie wszyscy chętni będą mogli kupić sobie coś fajnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Pod tym linkiem http://pl.balticgames.pl/sponsors/skate-targi możecie sprawdzić kto już potwierdził swoje stoisko, a wszystkich zainteresowanych wystawieniem się ze swoim produktem prosimy o kontakt na info@balticgames.pl.

Info: balticgames.pl