REKLAMA

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zawodników i nie tylko na pierwszą odsłonę niezależnych zawodów downhillowych które odbędą się w jednej z najlepszych miejscówek downhillowych w Polsce. Skrzyczne w Szczyrku jest bardzo dobrze znane każdemu kto trochę bardziej interesuje się tą dyscypliną sportu.

Festiwal Kolarstwa Górskiego Szczyrk

Memoriał Marka Dunata Pierwszy Festiwal Kolarstwa Górskiego Szczyrk 2009 jest pierwszą próbą zorganizowania zawodów DH po rocznej przerwie spowodowanej wieloma czynnikami. Jednak zupełnie nowa trasa wytyczona przez Grzegorza „Ziela” Zielińskiego powinna dostarczyć nam wielu atrakcji, organizatorzy nie zapomnieli również o kibicach dla których przygotowali plenerowe koncerty świetnych kapel rockowych. Memoriał Marka Dunata to nie tylko zawody DH i koncerty, przede wszystkim jest to impreza upamiętniająca wybitnego szczyrkowskiego działacza kulturalnego jakim był Marek Dunat.

Wszystkich którzy chcą sprawdzić swoje siły na jednej z najdłuższych tras DH Zapraszamy do Szczyrku w dniach 1-3. maja 2009

Więcej szczegółów na www.mojamiejscowka.pl