JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

W dniach 6 i 7 czerwca w Warszawie będzie miała miejsca impreza dla wszystkich mężczyzn i nie tylko: MEN’S DAY. Można będzie zobaczyć to co nas kręci w strefach: EXTREME, SKRZYDŁA, MOTO, WODA, DE LUX, GADŻETY, +18.

Skoki na wysokość kilku metrów, ekstremalne pokazy na rowerach, triki, ewolucje i akrobacje przeczące prawom fizyki w wykonaniu najlepszych polskich zawodników, będzie można zobaczyć na MEN’S DAY. Chętni będą mogli spróbować własnych sił. Zapaleńcy, niepokorni, wymiatacze i lubiący zabawę z mega adrenaliną będą mogli poszaleć tu rowerem na specjalnie przygotowanych hop’ach MEN’S DAY.

Już 6 i 7 czerwca po raz kolejny na lotnisku na Bemowie w Warszawie odbędzie się gruba impreza powiązana także ze sportami ekstremalnymi- w tym Dirt!

Specjalnie na potrzeby MEN’S DAY zostanie utworzony sektor extremalny a w nim konkretny Dirt.

Przez dwa dni, będzie można wejść i pojeździć na pełnym luzie- nie chodzi nam o PRO zawody, tylko o JAM dla wszystkich, gdzie każdy będzie mógł się pokazać, a najlepszy każdego dnia zostanie wybrany w kategorii BEST TRICK po odbiór konkretnej nagrody!

Jeżeli szczęście i sponsorzy dopiszą może będą też inne gadżety i nagrody, ale nie o to chodzi, tylko przede wszystkim o dobrą zabawę. Dla chętnych do zabawy zapewniamy wejście dla osoby towarzyszącej, oraz pracujemy nad posiłkami!

Kto jest gotowy i nie boi pokazać się przed wielką publicznością może słać zgłoszenie na:
konrad.bike@exsports.info w temacie MENSDAY oraz w treści z imieniem, nazwiskiem, oraz czy idzie z osobą towarzyszącą.

Mens Day

Mens Day

Mens Day

Strona organizatora: www.MensDay.pl
Info: Konrad „Badman” Ruciński