Ostra promocja u Siary – każdy kto dokona zakupów w sklep.joy-ride.pl powyżej 99zl dostanie w prezencie komplet gripów Prodigy! Jakby tego było mało, wśród tych, którzy w czerwcu skorzystają z oferty sklepu zostanie wylosowana rama Prodigy 3,14.

Siara rozdaje gripy!

Nagrodą w losowaniu jest stworzona przy współpracy ze zwycięzcą Pucharu Polski BMX & MTB Piotrasem rama Prodigy. 3,14 jest wykonana ze stali chromo-molibdenowej, ramka zachowuje słuszne proporcje pomiędzy wagą (2700g) a sztywnością i wytrzymałością. Cechą wyróżniającą jest wycięcie w rurze podsiodłowej, które oprócz ciekawego wyglądu pełni również funkcje odchudzające, a przede wszystkim praktyczne! (otwieracz napojów kapslowanych). Zmniejszeniu wagi służą też duże otwory montażowe w rurach, nawiercona miska pakietu i otwory w nowym, wzmocnionym gussecie przy główce. Na 3,14 otrzymacie dwuletnią gwarancję, ramka jest kompatybilna z widelcami o skoku od 100 do 130 mm. Obecnie na PROdigy 3,14 wymiata między innymi Piotr „Rybi” Siegień (filmik). Losowanie ramy odbędzie się 1. lipca 2009.

Siara rozdaje gripy!

Po 15 latach startów Szymon Syrzistie wykonał kolejny ważny krok na drodze swojej kariery. Internetowy sklep historycznego pierwszego Mistrza Polski w zjeździe ruszył pierwszego kwietnia:

„Pierwszy rower górski dostałem od rodziców w 1993, od 1994 nieprzerwanie co roku biorę udział w zawodach. Przez 15 lat startów w imprezach rangi Mistrzostw oraz Pucharów Świata i Europy, a także większości polskich, nabrałem sporo doświadczenia, którym teraz chcę sie podzielić ze swoimi klientami pomagając im w odpowiednim doborze sprzętu.” – mówi Siara.

Siara rozdaje gripy!

Aktualnie oferta sklepu składa się z produktów kilkudziesięciu marek. W nadchodzących miesiącach klienci sklepu mogą spodziewać się różnych promocji sprzętowo-gadżetowych, wiec warto regularnie odwiedzać sklep.joy-ride.pl!

Siara rozdaje gripy!

Wszystkie promocje w sklep.joy-ride.pl dotyczą tylko zarejestrowanych użytkowników. Promocje ważne do wyczerpania zapasów.