9.05.2010 – Downhill Słupsk 2010 – zawody już wkrótce !!!

Czas wyciągnąć nasze zakurzone rumaki z garaży i piwnic! W kalendarz wpisują się chyba już na stałe słupskie zawody „Downhill Słupsk 2010”. Tym razem organizowane przez Słupskie Stowarzyszenie Rowerowe „Freeriders”, przy współpracy z poprzednimi organizatorami czyli Stowarzyszeniem „Downhill Słupsk”.

Będzie naprawdę gorąco, nie tylko ze względu na datę zawodów która przypada na 9 maja 2010 roku, ale ze względu na panującą atmosferę, która ostatnio rozgrzewała wszystkich do czerwoności i tym razem nie bedzie inaczej! Zawody odbędą się na stosunkowo szybkiej trasie, która przez miejscowych nazywana jest „Bobsley’em”. Trasa ma być wydłużona i przerobiona więc można się spodziewać ponad minuty szybkiego i technicznego zjazdu. Zdjęcia dodamy jak tylko ukończymy przygotowania trasy.

Dodam, że zawody są w pełni legalne, zapewniona jest służba medyczna (Joannici), która będzie pomagać rozbitkom na trasie i wszystkim osobą potrzebującym pomocy. Muzę będzie zapodawał DJ.

Przewidziana jest dobra zabawa, miła atmosfera, szybkie zjazdy no i cenne nagrody. Dla zawodników będzie przygotowany posiłek który doda Wam sił przed przejazdem, a w odzyskaniu sił pomoże Wam jeden ze sponsorów mianowicie RedBull.

Wpisowe to jedyne 15 zł (w tym Ubezpieczenie, Posiłek, Napoje Red Bull oraz Nagrody)

Plan dnia:

9.30 – Zbiórka pod Ratuszem w Słupsku i dojazd do miejsca zawodów!
10.00-12.00 treningi
10.00-11.30 zapisy zawodników
12.00 starty zawodników
16.00 rozdanie nagród

Więcej informacji na www.mtb.slupsk.pl