Yo! Ależ awantura!!!

Kolejna akcja w Rzeszowie. Jak to powiedział członek Tabor Teamu „Kto nie skacze ten za krzyżem” i w myśl tej zasady robimy dla Was Olszynki Night Jam by Skafunder. Do tej pory najty odbywały się na Hali Skafundra, która zapadła w sen wieczny. Oj działo się tam działo, a to za sprawą cyganów z całej Polski, którzy ostatnio przeprowadzili się z całym taborem do Rzeszowa. Wiadomo – tam gdzie można rozbić obóz tam i my.

Olszynki Night Jam odbędzie się 2 października, gdzie przy halogenowym świetle będzie można kręcić fikołki do woli i bólu. Mamucie Hopy zostały poprawione i teraz można się wklejać w lądowania bez dodatkowego pedałowania. Impreza ma charakter Jamu bez spiny. Tym razem nie jest to masowy event z milionowym zapleczem finansowym, więc nie będzie karetki i każdy z was będzie startował na własną odpowiedzialność. Po prostu wpadacie na Hopy i latacie, a my zadbamy o doborowy klimat.

Po Jamie przeniesiemy się do klubu na afterpe, bo bez tego ani rusz. Zrobimy beerfight jakiego jeszcze nie było, a z głośników poleci doborowa selekcja. A co z nagrodami? Ano będą, bo Pan zesłał nam ludzi dobrej woli, którzy postanowili obdarować Was sowicie bonami na clothingi i akcesoria bike.

Nagrody serwują:
Urban Flawours – bony na ciuchy
Deity Components – bony na akcesoria bike
1 – bon Urban Flavours i Deity 300+300zł
2 – bon Urban Flavours i Deity 200+200zł
3 – bon Urban Flavours i Deity 100+100zł
Best Trick:
1 – bon Urban Flavours na 200zł + 200zł (gotówka)

Plan pedałowania:
17-19 luźne jazdy
19-20 – jam selekta
20:15-20:45 – finały
21 – Best Trick
22:00 AftreerrrrrrrrPe!!!!!

Wpisowe – 15zł
Rejestracja – przed Jamem w punkcie obsługi rowerzysty
After Party H22:00 – klub „Od zmierzchu do świtu” – zagrają Herodsky & Gandi – (soundsystem, mash-up, D’n’B, hiphop, funk) – 15pln (bikerzy startujący w zawodach z damami – free enter)