Skafunder Massive Jam Rzeszów

Witajcie załoga! Jak wiadomo wszem i wobec, Skafunder składa się z ludzi, którzy mieszkają w różnych zakamarkach Polski. Każda z tych osobistości ma własne pomysły, dzięki którym nadal jesteśmy i serwujemy bajkowe Jamy dla wszystkich flowowców. Obwieszczamy oficjalnie, że 2 maja 2010 Skafunder odbędzie się w Rzeszowie, podczas mega biby, na którą składa się kilka innych dyscyplin X. W weekend majowy, w całym mieście odbywa się Extremeday – impreza skupiająca w sobie min. FMx oraz Stunt – no i my jako przedstawiciele młodego pokolenia rowerowo – afterowego. Jednym słowem cały Rzeszów w ten wyjątkowy dzień, będzie przesiąknięty dużą porcją adrenaliny, którą obok muru chińskiego będzie się dało zaobserwować z kosmosu.

Jak zwykle robimy Jam, który będzie miał delikatną formę treningów, eliminacji i finałów.
Co najważniejsze, przenosimy domową atmosferę ze Ska, na Dirtland w Olszynkach, który został przygotowany specjalnie na tą okazję, przez miejscowych bikerów. Hopki są jak z foremki, szlifowane szpachelką przez Pudziana i ekype. Duże rytmy na grube sztuczki.

Ale to nie wszystko, bo organizatorzy przygotowali wypaśne koncerty na dużej scenie podczas całego eventu, gdzie zagra między innymi Molesta, Sofa, CF 98 + miejscowe składy. Po wszystkim udamy się do klubu Live, gdzie będziemy rozrabiać do samego rana. Zagrają tam nasi ludzie Gandi oraz Herodsky. Dużo dramów, basslineu, dubstepów, soundsystemów, funku – Będzie kolejny mega Mash-up, podczas którego zawalczycie o tytuł King Of Da Bongo – BeeeeerrrrrFajt!!!!! Tak tak – poleją się strumienie złotego płynu, bez którego funkcje normalnego organizmu zostają zaburzone.

Skafunder Massive Jam

Rozkład jazdy:
14:00 – zapisy + rejestracja
16:30 – eliminacje w formie Jamu
18:30 – zakończenie eliminacji
19:00 – grube finały
20:00 – wręczenie nagród

Rejestracja Bikerów – skafunderbikefest.com
Rejestracja do dnia 30 kwietnia.
Wpisowe – 15zł
Banda do 18 lat – pozwolenie od rodziców podpisane + nr Tel. (bez matactw, dzwonimy do mamy albo taty)
Banda poniżej 14 roku – sztuczki kręcone pod okiem rodzica
Wszyscy – podpisanie klauzuli odpowiedzialności + regulaminu.

Nagrody – 500-300-200zł + koszulki Massvie Clothing + Sombrio + Kore (małe bonusy clothingowe)
After w Klubie Live od 22:00 Gandi i Herodsky Selekta. Bikerzy z damami wjazd za free. Podczas afteru BeerBijatyka.

Cały plan extremeday do przejrzenia na extremeday.pl.