JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Trasa na zawody inaugurujące sezon zjazdowy w Polsce jest już gotowa. W Wiśle na Stożku w stosunku do zeszłego roku zmienił się cały dół trasy. Powstały 3 bandy na łące za dużą hopą, a także ostatni las to całkowicie nowa trasa z jedną niewielką hopą. Zdjęcia całej trasy zobaczyć możecie na oficjalnej stronie zawodów www.downhillcup.eu .
Z ciekawostek możemy zakomunikować iż podczas pierwszej edycji Diverse Downhill Contest w Wiśle zobaczymy bardzo dobrego i znanego zawodnika jeżdżącego w kasku z dwoma uskrzydlonymi bykami – Filipa Polca. Udział w imprezie zapowiedzieli także Słowacy, Czesi oraz jak nas poinformował kolega Rudy pojawią się także zawodnicy zza wschodniej granicy.
Zapisy online:

Do czwartku 22.04.2010 do godziny 24:00 trwają zapisy online na stronie www.downhillcup.eu – zakładka zgłoszenia.

Pamiętaj zapisując się on-line, lub w przeddzień zawodów wpisowe wynosi 35 zł. Zapisując się w dniu zawodów wpisowe wynosi 45 zł !!!

Zapisy online pozwolą wyeliminować błędy w nazwiskach, klubach itp. powstałe w skutek zapisów podczas zawodów (formularze zgłoszeniowe często są mało czytelnie wypełniane przez zawodników), usprawnią działanie biura zawodów.

Tytularnym sponsorem imprezy jest marka odzieżowa Diverse, wsparcie energetyczne zapewnia Red Bull, a wsparcie techniczne Duncon oraz X-Box 360.