Uwaga Biba!!! A gdzie? No w Klubie Semafor w Ska. Zazwyczaj stylowcy bikowcy bawili się u nas na afterach, po zawodach na hali ale tym razem nie będzie jamu, tylko czysty melanż przy dobrej muzie. Mamy dla was ważną informację ponieważ wprowadzamy nowy cykl imprez, które zastąpią nam wypaśnego Skafundra. Tak tak powoli kończymy z nim… ludzie rozjeżdżają się w różne strony świata i nie ma komu ogarniać tematu. Tym samym informujemy, że ostatni oficjalny Bike Fest odbędzie się w okolicach miesięcy wakacyjnych. Nie wiemy jeszcze kiedy, bo na wszystko wpływa pogoda, która uniemożliwia nam zaplanowanie modernizacji toru (ziemia itp.) Ale z drugiej strony nie popadamy w nicość, bo będziemy organizować jamy + biby ale z mniejszym rozmachem (chyba:]). Może podłączymy się na dirty w innym mieście i wykręcimy coś jeszcze grubszego… Zobaczymy co kryje w sobie niedaleka przyszłość. Bywajcie i bądźcie czujni.

Poniżej opis nowej imprezki, na którą zapraszamy. Zostaniecie specjalnie ugoszczeni – z resztą jak zwykle.

Mash-up Sound – bo tak nazwaliśmy nowy cykl imprez, które będą odbywać się w Semaforze – to pomieszanie z poplątaniem, które pozwoli wam wy-chillować na pustyni imprezowej zwanej Skarżyskiem. Tak naprawdę w mieście dzieje się tylko tyle ile zrobi Skafunder albo HH Fiesta. Reszta to dens dens dens 3XD, który odbywa się w wiadomych knajpach. Mówimy TAK muzycznym fanaberiom – krzyczymy NIE rudkowym rytmom karkołomnym.

Więc nawijamy!!! – zostawcie białe rękawiczki w domu, bo na pierwszej selekcji odbędzie się Jam Session – poprzeszkadzaj trochę z innymi muzykami. Jeśli masz dżambę, konga, tarabuki, drumle czy didzaridu albo kitrasz swója nawijke wokalną pod łóżkiem, to pierwsze dwie godziny imprezy są dla Ciebie. Możesz grać ile wejdzie, nawijać i zostać mistrzem ceremonii.

Po Jamówie nastąpi wielkie booooommmm, bo na scenę wejdzie Natural Beat. Pamiętacie św. pamięci Stiff Stuff? Ci, co kojarzą powinni wiedzieć, z czym to się je. Chłopaki w starym składzie + młode pokolenie zaprezentują niesamowitą porcję etnicznej energii. Dorzućmy do tego jeszcze Beatboxera i wyjdzie totalne urwanie dup-ska. Będzie to premiera nevetno In da Ska.

Po Naturalsach lecimy dalej. Robimy afterek, ale nie taki jak zwykle – czyli soundsystem albo hip hop. Puścimy wszystko, co dla ucha miłe. Abyście nie szli w ciemno już mówimy czego możecie się spodziewać. Zaczniemy od Jamesa Browna, który funkowym przekazem zerwie z was ubranie, aby przygotować was na grube wejście Fatboy Slima. Weź sobie posłuchaj „Gangster Tripp” i już wiesz na jaką imprezę się pakujesz. Jak już FatBoy przyciśnie was swoim wielkim brzuchem, na deski wejdzie Bestie Boys i zrobi „ Intergalactic Sabotage” – wysadzimy Semafor w powietrze. A to dopiero połowa imprezy… w dalszej części zajrzymy na Bałkany za sprawą Balkan Beat Box, przyjadą do nas Blues Brothers wraz z Rayem Charlesem, aby zagrać kilka biało-czarno-bluesowo-swingowych kawałków. A na koniec to, co najlepsze, czyli soundsystemy – Junior Stress, Antikings, Pablo Pavo, Rass Luta, Masala Sound, Natural Dread Kilaz itd. oraz te z innych stron świata, przeplatane porcją delikatnego hip hopu ze stajni Cypress Hill bądź Method Man-a i innych czarnych braci.

Jak już zdążyliście się zorientować imprezka szykuje się przednia i niepowtarzalna. Nie będziemy przedstawiać wszystkiego, bo nie zaśniecie. Jednym słowem szykuje się massiv mash-up w stylu old sql.

Robimy też delikatną selekcję, ponieważ chcemy się bawić przednio bez III dis’n’dres. Jeśli chcesz tą imprezę, zrób booking w Semaforze. Płacisz Michaiłowi i 20-go wchodzisz bez problemu. Do nabycia jest tylko 200 biletów – no chcemy klimat zrobić i żeby było smacznie tłoczno:] fronty w semie też zamieniamy – selekcja schodzi ze sceny na podest, aby być bliżej ludzi. W dniu Mash-upu wejście możliwe – bo jedni wychodzą a drudzy wchodzą. Zapraszamy kolorowych konsumentów dobrej muzy i melanżu.

Mash-up plan:

20.03.2010
wjazd 10/15zł ( 15zł w dniu imprezy jeśli będą miejsca)
start 20:00
Klub Semafor

20:00 – Natural Bit – koncerciwo przesmaczne dla narządów słuchu
21:00 – Jam Session (rozgrzewka przed grubym densflorem + wlewamy w siebie dużo piwa)
22:00 – After & Amen – Dj Gandi (CK) – mash-up old sql sound
05:00 (niedziela) – dzwonimy po limuzyny i rozwozimy się do domów na śniadanie.

Kto to zrobił!!??
whopwhop.pl
skafunderbikefest.com
fejsbucze info

Patron: BENDER RULAZ