Poczuj wolność – pędząc w dół stromymi szlakami na granicy ryzyka. Poczuj adrenalinę – w pełnym skupieniu pokonując  techniczne sekcje ogromnych głazów i śliskich korzeni.  Pokonaj strach, własne słabości i wymagającą trasę – poczuj smak zwycięstwa. 

Już po raz drugi Masyw Śnieżnika będzie milczącym świadkiem zmagań mających na celu wyłonienie najszybszego z najwytrzymalszych.  Dwa syte odcinki trawersowe wskażą, kto jest najlepiej balansującą na głazach baletnicą o stalowych łydkach,  dwa szybkie i techniczne  zarazem zjazdy dostarczą ton przyjemności i hektolitrów adrenaliny, a błoto i korzenie na finalnym odcinku prowadzącym stokami Czarnej Góry pokażą miejsce w szeregu każdemu, kto nie okaże im należytego szacunku.

Trasa liczy około  40 km, jej pokonanie powinno zająć nie więcej jak 8 godzin. Start, meta oraz biuro zawodów będą zlokalizowane u stóp Czarnej Góry – przy Karczmie Czarna Góra w miejscowości Sienna. Okolica obfituje w miejsca noclegowe, przy samym biurze zawodów będzie też dostępne pole namiotowe. Warto przyjechać na dłużej, choćby po to, by zostać na będące już niemal znakiem rozpoznawczym serii Enduro Trophy, doskonałym after party zaczynającym się tuż po dekoracji zwycięzców i trwającym do białego rana…

Do zobaczenia już 21 maja na Czarnej Górze!

 

Rejestracja, regulamin, szczegóły dojazdu i inne niezbędne informacje znajdują się na oficjalnej stronie zawodów – http://horizonfive.com – zapraszamy!