W drugi weekend lutego 2011 roku katowicki Spodek stanie się miejscem, w którym będzie się chciał znaleźć każdy, kto lubi podwyższony poziom adrenaliny. W dniach 12 – 13 luty odbędzie się kolejna edycja imprezy Testosteron Męski Maraton.

Organizatorzy, firma Profi Partners postanowili w jednym miejscu zgromadzić wszystko to, co dla wielu z nas jest największą życiową pasją. Spodek zostanie podzielony na specjalne strefy tematyczne. Strefa speed, strefa sportu, w której królować będą sporty ekstremalne, rolki, rowery, rampy, strefa muzyki, strefa tatuażu, strefa combat oraz wiele innych. Szczegółowe informacje o strefach Testosteronu znajdują się na oficjalnej stronie imprezy – ttmm.pl. Każda ze stref będzie miała swojego patrona, który zapewni atrakcje dla odwiedzających. Oficjalnym patronem medialnym jest portal Interia, telewizja TVN Turbo, Radio Planeta, AntyRadio oraz Rebel TV. Testosteron to nie będą tylko stateczne ekspozycje. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest udział zwiedzających w atrakcjach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. A będzie, w czym wybierać.

Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się Eliminacje Mistrzostw Europy Motocykli Customowych. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć ponad 100 unikatowych i niepowtarzalnych motocykli, które będą oceniane przez profesjonalnych sędziów. Co ciekawe średni koszt przerobienia jednego motocykla wynosi grubo powyżej 100 tysięcy złotych, więc efekty z pewnością będą robić wrażenie na widzach. Prawdziwa gratka szykuje się dla fanów pojedynków w formule MMA (mieszanych sztuk walki). W ramach Testosteronu zostanie rozegrana szósta gala MMA Challengers. Co najlepiej działa uspokajająco po tak dużej dawce adrenaliny? Naturalnie wizyta w Strefie Wody, w której dzięki pomocy firmy Hobby znajdą się najnowsze modele jachtów, motorówek i skuterów wodnych wyposażonych w silniki Hondy i Yamahy. W specjalnie skonstruowanym basenie będzie można spróbować swoich sił w nurkowaniu oraz przespacerować się po wodzie w kuli waterball. W takim miejscu jak Katowicki spodek w dniach 12-13 luty nie może obyć się bez sportów ekstremalnych, w tym roku ekipa arthizm.com przygotowała nie małych rozmiarów vert rampę, na której zobaczymy ewolucje na rolkach w wykonaniu brytyjskiej zawodniczki, uskrzydlone BMXy, a na specjalnie przygotowanych drewnianych Hopach będzie można zobaczyć brygadę NS Bike. Strefa Extreme Sports to również MX i Downhill, miłośnicy wszelkich nowinek ze świata extremy będą mogli podziwiać na stoiskach NS Bike, Mondraker, Radio, Turner Bicycle, Northtec, Alpinestars, Stigma, oraz błyskotki Weeze, spotkanie z extrem sports podczas TTMM napędzać będzie DH-Zone.com oraz magazyn 43RIDE, gdzie po całym zamieszaniu będzie można zobaczyć obszerne foto relacje w wykonaniu Starego.

Na Testosteronie nie może zabraknąć muzyki, przez 2 dni imprezy odbywać się będą koncerty na scenie „czarnej” znajdującej się na antresoli Spodka. Również na zewnątrz hali nie zabraknie atrakcji. O wysoki poziom testosteronu zadbają zawodowi kierowcy rajdowi, którzy w ramach współpracy ze Śląskim Automobilklubem będą się ścigać po wydzielonym odcinku specjalnym oraz wozić uczestników imprezy (codrive). Jeżeli dopisze zimowa pogoda to efektowne poślizgi i jazda bokiem będą gwarantowane. Trzymajmy, zatem kciuki za śnieg w lutym. Zimno będzie na, zewnątrz ale w Spodku o gorącą atmosferę zadbają piękne kobiety, które wezmą udział w wyborach Miss IQ&Beauty. Z pewnością męska część
publiki zostanie rozgrzana do czerwoności. Testosteron Męski Maraton to impreza, której każdy prawdziwy mężczyzna nie ma prawa przegapić!