JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

W sobotę 10 marca w warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu Ride Your Way 2: Bling. Z tej okazji Dirt It More wraz z 4 Bro i BURN dirtpark.org przygotowali masę atrakcji.

Już od 14 na BURN dirtpark.org przybywali miłośnicy wysokich lotów. Wszyscy mieli nadzieję na dobre jazdki i nagrody ufundowane przez Dartmoor Bikes, Novik Gloves i Muc – Off. Każdy, kto pokazał dobrą sztuczkę dostał coś fajnego! Po szybkim, chillowym jamie przenieśliśmy się do kina Luna.

Przez cały 2011 rok Ryszard Syryczyński wraz z zawodnikami Dartmoor Bikes podróżował po Polsce i Europie w poszukiwaniu najlepszych miejscówek. Na filmie podziwialiśmy między innymi braci Szamanów, którzy wskoczyli już na międzynarodowy poziom jazdy, okazało się, że Przywa wraz z Sebastianem Weszlerem zajęli się gangsterką a wszystkich rozbawiły zabawne ujęcia z Piotrkiem Krajewskim.

Zanim jednak skupiliśmy się na głównym daniu, Dirt It More zaserwowało przystawki: film pokazujący projekty DIM z sezonu 2011 i przedstawiający całą ekipę oraz longboardowo – rowerowy teledysk Divorce Cake nakręcony przez asf studio.

Po udanym seansie wszyscy udali się do klubu 1500 gdzie 4 Bro rozkręcało imprezę. Przy sterach zasiedli: Dj Infinity, NWR, Dj Ramone i PZG. Kilku śmiałków postanowiło walczyć w Beer Fight Competition o nagrodę wieczoru, czyli tatuaż od Pink Machine Tattoo! Szaleństwa trwały do rana ale co tam się działo zostanie tajemnicą.

——-

Zapraszamy na premierę do Katowic!

Po raz kolejny ekipa „Coal Events” zaprasza na premierę pełnometrażowego filmu Dartmoor’a, czyli drugą część „Ride Your Way” – „Bling”.

Zeszłoroczna premiera „Ride Your Way” przyciągnęła sporą liczbę fanów sportów ekstremalnych i tym razem będzie podobnie, ponieważ twórca filmu, Ryszard „Ryys” Syryczyński przez cały rok 2011 zbierał materiał filmowy, tak aby „Ride Your Way 2: Bling” był lepszy niż jego poprzednik!

Podobnie jak w zeszłym roku premiera odbędzie się w Katowickim kinie Światowid (centrum Katowic, ul. 3 maja 7). Tym razem jednak odbędą się aż dwie projekcje filmu! Tak, żeby każdy zainteresowany miał szansę zobaczyć film.

• Seans 1: 20:30
• Seans 2: 21:30

Po filmie afterparty w Oku Miasta – impreza „The Origin 2, gdzie zagrają dla Was Dubsknit (Kraków), Bad4You (Wrocław), Digital Chocolate (Katowice), Crunk’Em (Cieszyn) oraz chokeSick (Tychy). Z biletem wstępu z kina wstęp na afterparty tylko 5 zł! W planie dużo fantów do zgarnięcia, w tym wlepki, przypinki, spora ilość ciuchów, itd.

Jednym słowem, zbierajcie znajomych i do zobaczenia już 23 marca w kinie Światowid i klubie Oko Miasta, na premierze jedynego pełnometrażowego teamowego filmu MTB oraz BMX w 2012 roku. Będzię niezła petarda!

Wydarzenie na facebook.com – after party

Wydarzenie na facebook.com – premiera


zapowiedź imprezy

Ride Your Way 2 / Bling – trailer on pinkbike.com