Już w najbliższą sobotę, 18 sierpnia 2012 w Szklarskiej Porębie odbędzie się czwarta w tym sezonie edycja Enduro Trophy. Edycja inna niż wszystkie, zarówno dzięki okolicznościom w jakich będą odbywać się zawody, jak i dzięki zupełnie odmiennym od Beskidów terenom – tym razem gościć nas będą Sudety i Karkonosze.

Jak zwykle, przygotowaliśmy dla was pięć odcinków specjalnych. Zaczniemy od odcinka interwałowego, na którym będą przeplatać się fragmenty szutru, technicznego podjazdu i zjazdu po przygotowanej trasie. Następnie najtrudniejszy zjazd, usiany wprost głazami, chwilą wytchnienia dla rąk będzie krótki odcinak wymagający solidnego dokręcenia. Trzeci odcinek to podjazd, bardzo krótki, lecz bardzo treściwy.  Przyda się żelazna łyda i szachowa umiejętność planowania kilku ruchów do przodu. Na koniec dwa lżejsze i szybsze zjazdy, ostatni to prawdziwa wisienka na torcie – około 6 kilometrów! Wszystko to okraszone pięknymi widokami, cudowną zielenią i bajkowymi strumieniami wijącymi się wśród skał.

Dodatkowo, po raz pierwszy Enduro Trophy będzie odbywać się jako jedna z imprez odbywającego się w Szklarskiej Porębie w dniach 14-19.08.2012 XVI Festiwalu Rowerowego.

Podstawowe informacje:

  • Baza zawodów, noclegi – DW „Zdrowie”, ul. Słowackiego 18, Szklarska Poręba
  • Start zawodów – dolna stacja kolejki na Szrenicę, godzina 9.00 (rejestracja dla osób bez numerów z poprzednich edycji od godz. 8.00)
  • Dekoracja – scena festiwalowa, około godziny 19.00

Zapraszamy!

 

Regulamin, rejestracja:
http://endurotrophy.pl/

 

Kontakt w sprawie noclegów:

agnieszka@horizonfive.com