Jastrzębie Go High 2012

Kolejna edycja zawodów rolkowych oraz rowerowych BMX odbędzie się w weekend 18 i 19 sierpnia na skateparku w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Turystycznej. Już po raz trzeci spotkają się tu miłośnicy sportów ekstremalnych, zaciętej rywalizacji i adrenaliny.

Jastrzębie Go High to zawody zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów w jeździe na rolkach oraz rowerach BMX i MTB. Rywalizacja odbędzie się w formie Jam-u, polegającego na kilkuminutowych przejazdach paru zawodników, z których najlepszy awansuje do kolejnego etapu. Rywalizujący zawodnicy zagwarantują wiele emocji wszystkim zebranym. Zostanie rozegrany także Best Trick, podczas którego zapewne zobaczycie efektowne wyczyny zawodników.

Jastrzębie Go High to inicjatywa Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, firmy Techramps oraz Stowarzyszenia kulturalno-sportowego Green. Dzięki tym zawodom skatepark w Jastrzębiu-Zdroju umocnieni swoją pozycję jako miejsce organizowania imprez.

Jastrzębie Go High to dwa dni współzawodnictwa najlepszych rolkarzy i rowerzystów BMX i MTB. Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 10.000 zł! Impreza rozpocznie się w sobotę 18 sierpnia o godzinie 10:00 – w tym dniu odbędą się tylko eliminacje, zarówno rolkarzy jak i rowerzystów. Na półfinały i finały zapraszamy w drugi dzień zawodów 19 sierpnia, również od godziny 10:00. Po zawodach zostaną rozdane nagrody dla zwycięzców III edycji Jastrzębie Go High.

Więcej informacji na stronie: techramps.com/jastrzebie2012