WEEKEND POD ZNAKIEM SONY VAIO JOY RIDE DAYS

Już w najbliższy weekend na stoku góry Chełm w Myślenicach odbędą się pierwsze zawody z cyklu Joy Ride Days 2012!

21 kwietnia zawodnicy którzy przyjadą na treningi do Myślenic będą mieli okazje zjechać nową legendarną trasą zbudowaną pod wyciągiem, która od tygodnia jest modyfikowana by zadowolić najbardziej wymagających. Charakteryzuje się ona specyficznym ukształtowaniem. Niektórzy mogą narzekać na płaski odcinek, ale przecież podczas Pucharu Świata w Pietermaritzburg’u są nawet większe odległości do kręcenia.  Będą natomiast liczne stoliki, hopy i widowiskowa meta tuż przy dolnym parkingu kolejki.  Na parkingu powstanie klimatyczne miasteczko rowerowe, a przejazdy zawodników będziecie mogli oglądać wyjeżdżając kolejką na start ulokowany przy górnej stacji.

Nagrody:

Wszyscy zawodnicy którzy podejmą wyzwanie w niedzielnych zawodach będą miał szanse wygrać Tablet Sony S. (http://www.sony.pl/product/sony-tablet-s).  Każdy, kto staną na podium zostanie nagrodzeni bonami od SUPERSKLEPU na zakupy marki VOLCOM, ubraniami JOY RIDE oraz fantami od myślenickiego sklepu rowerowego DOBOSZ – SPORT.

Dodatkowo zwycięzcy klasyfikacji generalnej2012 zostaną nagrodzeni bardzo atrakcyjnymi nagrodami, które wręczone zostaną na ostatnie edycji JRO – NIGHT DOWNHILL 29 września w Zakopanem.

Wpisowe:

JOY RIDE OPEN 2012 wprowadza kilka zmian w odróżnieniu do poprzednich edycji.

Pierwszą z nich jest rozbicie wpisowego oraz opłaty za wyjazdy. W ramach wpisowego, które wyniesie w tym roku 50 zł będziecie mieć 2 zjazdy w dniu zawodów. Natomiast na  karnety wyjazdowe wyciągi przygotują dla Was specjalne oferty zniżkowe.

Grill-party:

Jak zawsze podczas każdej edycji nie zabraknie dodatkowych atrakcji. W Myślenicach organizatorzy cyklu czyli JOY RIDE i Agencja Zooteka przygotowali dla Was ognisko i klasyczną już fotkę pod graffiti JOY RIDE. Ognisko i grill odbędą się po sobotnich treningach w barze Ziel

ony Słoń nad jazem na Zarabiu. Miejsce to znajduje się 200 m od stacji dolnej, przy charakterystycznej zjeżdżalni wodnej przy rzece Rabie. Możecie się zresztą kierować słuchem bo do ogniska przygrywać będzie DJ HEKTIK. Około 19.30 poprosimy wszystkich o przejście kilku metrów gdzie wykonamy wspólną pamiątkową fotkę.  W barze specjalna promocja kiełba  5 zł.

Pamiętajcie, że JOY RIDE to tylko zabawa i tak naprawdę chodzi o to, żeby bez stresu pościgać się z przyjaciółmi. Jak było ostatni raz w Myślenicach – sprawdźcie na filmie z JRO 2010 !

Do zobaczenia 21-22 kwietnia w Myślenicach  http://www.youtube.com/watch?v=g6LS79_btPY

Program Sony VAIO Joy Ride Open Myślenice 

21.04. (Sobota)

Trening oraz zapisy w biurze zawodów: 10 – 17

22.04. (Niedziela)

Zapisy: 9:00 – 11:00

Treningi: 9:00 – 12:00

Eliminacje: 12:00 – 14:00 (do finałów kwalifikują się wszyscy zawodnicy)

Finały: 14:30 – 16:30

Rozdanie nagród: 17:00

Sponsorzy oraz partnerzy

 

Sponsor Główny: Sony VAIO

Sponsorzy nagród: Super Sklep, Volcom, GoPro, Dakine, Kali, Info-narty.pl

Partnerzy: Agencja Zooteka

Patronat Honorowy: Urząd Miasta i Gminy Myślenice

Patroni medialni: Onet, Extreme Sports Channel, Multikino, Eska, DH-Zone.com, Pink Bike.com, Freesyle.pl, 43ride.com, Joyrideopen.pl, Joyridefest.pl, Extremeseries.pl