JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Buzować – palić się intensywnie, wydając charakterystyczny, huczący odgłos. ta encyklopedyczna definicja  wręcz perfekcyjnie koresponduje z naszym tytularnym płomieniem w logo BURN Dirtparku. Ale dla stałych bywalców na naszym torze to słowo ma znacznie mocniejszy w

ydźwięk. Nie od dzisiaj wiadomo, że bez odpowiedniej „buzacji” nawet nie ma co myśleć, o sklejeniu nowej sztuczki! Żeby nie ujmować powagi tego procesu mobilizacji, na parku kilka miesięcy temu został powołany „zespół specjalny” odpowiedzialny za motywację riderów…


Jako, że jego energia riderów stała inspiracją dla złogi BURN Dirtparku, postanowiliśmy czym prędzej czerpać natchnienie z tego niezastąpionego procesu egzoenergetycznego. Owocem naszych mentalnych wysiłków jest najnowszy projekt spod znaku BURN Dirtparku, mianowicie… TOP RIDER! Wymowna nazwa zapewne zdradza dużą część projektu, ale do rzeczy.

Wasze wysiłki, litry potu, godziny prób, chwile załamań, frustracji, aż wreszcie momenty chwały i glorii po wylądowaniu katowanej wcześniej sztuczki nie poszły na marne! BURN Dirtpark z dumą prezentuje program TOP RIDER, w czasie którego będziecie mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swój skill na rowerze i co więcej wynieść z tego ogromne zyski!

Projekt rusza dokładnie 22.04.2012, będzie składał się z czterech etapów. W każdym z trzech pierwszych riderzy dostaną listę sztuczek, które trzeba będzie poprawnie wykonać, nakręcić udaną próbę, i wg. wytycznych opisanych w REGULAMINIE przesłać na podany adres email.
Sztuczki będą wybierane przez internautów poprzez specjalną ankietę przygotowaną na profilu facebook-owym BURN Dirtpark.

Każdy poprawnie wykonany trik to punkty! Przez pierwsze 3 etapy zbieramy punkty za poprawne triki, nagrane na film. Natomiast etap IV to rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się 16.06.2012 na BURN Dirtparku, tam rozegrane zostaną zawody finałowe, i wyłoniony zostanie TOP RIDER MTB oraz BMX!

Najprzyjemniejsze na koniec, czyli nagrody, a jest o co walczyć! Dwóch najlepszych z każdej kategorii zgarnie kontraktu sponsoringowego o wartości 8 000 pln, na który składają się:
– części i akcesoria rowerowe ufundowane przez firmy AveBmx.pl oraz DirtShop.pl
– ochraniacze i kask ufundowane przez firmę POC
– ubrania ufundowane przez firmę adidas Originals
– zegarki G-SHOCK ufundowane przez firmę ZIBI
– budżet przeznaczony na wyjazdy na wybrane zawody w Polsce i zagranicą w sezonie
2012 od BURN Dirtpark.
– akcesoria ufundowane przez DAKINE
– wsparcie wyjazdów od Dirt It More i Jamaj Events

Dodatkowo, niezależnie od zdobytych punktów, w każdym etapie zostanie rozlosowany jeden zegarek G-SHOCK!

Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla II oraz III miejsca w każdej kategorii.
Przed przystąpieniem do konkursu niezbędne jest zapoznanie się z REGULAMINEM, w nim znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa.

Zapraszamy na stronę w portalu społecznościowym facebook.

Hopy BURN Dirtparku po remoncie są w pełni gotowe do ostrego katowania, tak więc zapraszamy na tor, szlifujcie sztuczki i przesyłajcie je do nas! Wszystkim życzymy powodzenia, i mamy nadzieje na mocny progress z Waszej strony!!

 

ORGANIZATOR: www.radical.sm
KONTAKT: toprider@burndirtpark.pl / 537 005 728