27.05 Joy Ride EMTB ENDURO na festiwalu Joy Ride Fest
Za nami jedna z najdłuższych majówek ostatnich lat. Te kilka dni pozwoliły zapewne wyciągnąć rumaki ze stajni na kilka dni jazdy.

Ale prawdziwe Rowerowe Święto odbędzie się w dniach 25 – 27 maja w Kluszkowcach. Właśnie tam zorganizowano największy festiwal rowerowy w Polsce – Joy Ride Fest.
Kluszkowce w tych dniach staną się swego rodzaju rowerowym lunaparkiem. Jeśli na hasło MTB szybciej bije ci serce, nie może zabraknąć cię w Kluszkowcach!

Nie zabraknie niczego co zawiera się w skrócie MTB i z tego skrótu się narodziło. Będzie więc można podziwiać, kibicować i samemu próbować swoich sił w całym wachlarzu imprez skompresowanych pod wyjątkowo wybuchowym ciśnieniem.

Zaczynając od DH poprzez MARATON, SLOPESTYLE, TRIAL, DIRT kończąc na samej esencji czyli – ENDURO. To właśnie impreza EMTB ENDURO będzie zwieńczeniem tego pełnego adrenaliny weekendu. 27 maja czeka na Was nowa, niezjeżdżona, ekscytująca trasa, przygotowana tak aby było w niej wszystko co wspomina się latami. Wszystko co czyni z ENDURO rdzeń kolarstwa górskiego.Zapisujemy się w na stronie www.joyridefest.pl  lub w biurze zawodów które będzie czynne od piątku.
Startujemy o 10.00
Imprezę kończymy o 17.00 oficjalnymi wynikami i losowaniem nagród
Wpisowe to jedyne 50 zł. Tym razem płacimy tylko w biurze zawodów.
Pamiętajcie także o kaucji na czipy 20 zł

 

Czekają na Was super nagrody:
kierownice Chromag
sztyca El-Gallo
kosmetyki rowerowe F100
akcesoria CrankSkins, CSixx,
plecak VAUDE
Pytania można kierować do nas drogą mailową, pisząc na adres info@emtb.pl lub zadać na forum