REKLAMA

1

Po długiej zimowej przerwie rozpoczynamy trzeci już sezon Polish 4X Open. W tym roku zaczynamy od Rybnika, gdzie całkowicie przebudowany tor na Wiśniowcu czeka już na pasjonatów ścigania w czwórkach. 11 Maj 2013 – zapamiętajcie tę datę!

2

Podstawowe zasady uczestnictwa w naszych zawodach nie zmieniają się – nie musicie posiadać licencji, do startu wystarczy Wam jedynie sprawny rower i kask (jeśli nie macie 18 lat, potrzebna będzie jeszcze zgoda rodzica) oraz zapał i chęci! Wszyscy zawodnicy startują w kategorii Open, a jeżeli znajdą się 4 zawodniczki, to zorganizujemy również kategorię kobiet.

Najważniejsze, że każdy z Was ma gwarantowane treningi z bramką, trzy biegi eliminacyjne w losowych czwórkach. Oczywiście najlepsi awansują do fazy pucharowej, która doprowadzi nas do wyłonienia zwycięzcy Polish 4X Open #1. Szykuje się więc znakomite ściganie na początek rowerowego sezonu. Szykujcie formę!

Oprócz zawodów Polish 4X Open na Wiśniowcu nie zabraknie też innych atrakcji. Na skateparku zostanie rozegrany BMXowy JAM, studenci będą walczyć w grze terenowej „W poszukiwaniu zaginionego indeksu – zbierz zaliczenia z przygody”, a kibice będą się mogli zrelaksować w ogródku piwnym.

3

Zawody Polish 4X Open, wchodzą w skład trwających w tym czasie rybnickich Juwenaliów, których program zachęca do odwiedzenia miasta nieco wcześniej, bowiem w piątek na rybnickim kampusie będzie można posłuchać koncertów wykonawców takich jak:  Muchy, Cool Kids of Death, Tabu oraz gwiazdy wieczoru – Moniki Brodki. Szczegółowy plan rybnickich juwenaliów znajdziecie na stronie juwenalia.rybnik.pl.

Zapraszamy ro Rybnika!

4

Sponsorzy:

Meatfly,

Maxxoponyrowerowe.pl,

Slime,

Pizzeria Papryczka,

F.P.H.U Mariusz Malgrab (malgrab.otomoto.pl).

Zawody są organizowane przy współpracy z Radą Dzielnicy Rybnik Północ. 

 

Kiedy i gdzie?: 

11 Maj 2013, Rybnik, park Wiśniowiec przy ul. Gliwickiej

 

Program:

Treningi zapisy 4X:  11:00-12:00 Treningi/Zapisy

Eliminacje 4X: 12:30 – 13:30

Finały 4X: 14:00 – 15:00

Wpisowe dla zawodników: 20zł 

Regulamin:

http://4xopen.pl/docs2013/regulamin-rybnik.pdf

Zgoda rodzica:

http://4xopen.pl/docs2013/zgodarodzica-rybnik.pdf

Mapka:

http://tnij.org/4xwisniowiec

Tor znajduje się w Parku Wiśniowiec Przy ulicy Gliwickiej. Naprzeciw stadionu i za Carrefourem. Jadąc autostradą A4 skręcamy na zjeździe Rybnik/Gliwice i dalej już prosta droga na tor.Można również skręcić na Węźle Sośnica na A1 i potem zjechać na zjeździe Bełk/Rybnik.

 

Noclegi: 

Hotel rondo:

http://www.eholiday.pl/noclegi-zp3952.html#xrooms – 55zł za jedna osobę, 85zł za dwie lub 120zł za trzy,

ABI Noclegi:

http://www.abinoclegi.pl/rybnik.html  – od 18 do 35zł

Ośrodek żeglarski Kotwica –  http://www.koga-kotwica.rcez.pl/tutaj można wynająć domek nad wodą, cena zależna od domku:

Hotel Arena (naprzeciw toru – z widokiem na ostatnią prostą) – http://www.hotel-olimpia.pl/arena.php

Można spróbować też w akademiku:

www.jedynaczek.ds.polsl.pl