Andi 3

Trzy lata temu profesjonalny rider Andi Wittmann połączył siły z filmowcem Felixem Urbauerem, z któym stworzyli unikalny projekt filmowy.

Andi low 1

Film FRAMED I, uderzył w samo sedno kolartswa górksiego, a praca teamu została doceniona przez ponad milion wyświetleń!!

Andi Shoulder

Z powodu kontuzji Andiego, na sequel musieliśmy poczekać o rok dłużej.

Ostatecznie FRAMED II został właśnie opublikowany online; warta obejrzenia kontynuacja pierwszej części, oby dwie łączą w sobie majstersztyk akcji i fimowania.

Wideo zostało nagrane w Wildkogel, gdzie Andi buduje trasy i jeździ na swoim słynnym evencie – Nine Knights. Wszystkie te składniki sprawiają, że edit z nich zrobiony jest po prostu epicki!

Kurt and Andi

„Naszym celem było, aby FRAMED II odróżniał się od innych tego typu filmów.Po części ważniejsze było, aby to video nie tylko skupiało się na wykonywanych w nim akcjach i miejscówkach, ale również na motywowaniu osób, które nie siedzą na swoich rowerach każdego dnia.”wyjaśnia Andi.
Nowy film Andiego, powstał po połączeniu sił z Mario Feil (www.beechstudios.de) – fimowecem z Rosenheim, który został wdrożony w produkcję FRAMED II i będzie nadal odgrywać ogromną rolę w przyszłych projektach, w zdjęciach do trzeciej części FRAMED.

Mamy nadzieję, że film Wam się spodoba,

FRAMED team!

 

 

 

 

 

 

>>>