Już 9 czerwca inaugurujemy czwarty sezon skrzacich ściganek na rowerach górskich w wersji dh. Miejscówka jest znana tym, którzy towarzyszyli nam w ubiegłym sezonie. Family track, na którym rozegramy zawody, ma to do siebie, że może nim zjechać zarówno początkujący, jak i zaawansowany downhillowiec, kilkuletni szkrab i nastoletni przecinak, i każdy będzie miał megafrajdę. Z kolei lokalizacja na pograniczu Polski i Słowacji gwarantuje silną, międzynarodową stawkę zawodników.

ssssssssssssssssss

Zasady organizacji zawodów uległy jedynie kosmetycznym zmianom, bo tym razem w pierwszym przejeździe skrzaty będą startować w odwrotnej kolejności do miejsc zajętych w ubiegłorocznej klasyfikacji generalnej (podczas kolejnych rund kolejność startu będzie się zmieniać w zależności od aktualnej pozycji w generalce – w efekcie przed każdymi zawodami rozdawać będziemy nowe numerki). Natomiast w drugim przejeździe, tradycyjnie już, o kolejności startu decydować będzie wynik z pierwszego biegu. Największa nowość to ta, że po wszystkich skrzatach rozegramy konkurencję absolwentek i absolwentów, dedykowaną nie tylko dla wyrośniętych skrzatów, ale także dla ich rodzin i kompanów. Liczymy więc na wielopokoleniowe współzawodnictwo.

Wpisowe nie uległo zmianie i wynosi 50 zł… Zresztą wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie, dostępnym na stronie www.frowerpower.com.
Pamiętajcie zawody rozpoczynamy w niedzielę o godzinie 11.30, tak żeby każdy skrzat zaliczył przynajmniej jeden przejazd treningowy, zanim pojedzie na czas. Oczywiście, tych którzy chcą solidnie potrenować na trasie zawodów zapraszamy już w sobotę.

„fejsbukowa” strona wydarzenia : https://www.facebook.com/events/377726222347465/

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>