Platzangst Progressive Freeride  spodenki „ANTILOPE” na sronie opisane jako ”  do szeroko pojętej jazdy all-mountain „. Niech Was nie zmyli ten opis !

To rasowy produkt który może spokojnie być stosowany do wszelkich form zjazdowych FR, Enduro , Downhill.

Kilka szczegółów spodenek;

  • kieszenie z funkcją wentylacji
  • 4 panele wentylacyjne z przodu zapinane na zamek
  • 2 panele wentylacyjne z tyłu zapinane na zamek
  • Odpinany „bag pocket”
  • Zipper kieszeń Flex zone
  • Pas regulacji
  • strefa wentylacyjna z siatki 3D
  • materiał 100% Polyester, Yarn dyed, PU-Coating

1

Spodenki wyposażone w dwie kieszenie z funkcją wentylacji oraz w dwie kieszenie zamykane na udzie (Zipper kieszeń Flex zone)

2

Spodenki z tyłu wszyty elastyczny panel. Wnętrze spodenek wykończone podszewką z siateczki.

3

Za dopasowanie w pasie odpowiadają dwa paski ( z rzepami) regulujące obwód. Spodenki wyposażone są również w szlufki co umożliwia zastosowanie tradycyknego paska.

4

Wentylacja to mocna strona spodenek. Sześćpaneli wentylacyjnych.  Cztery panele wentylacyjne z przodu zapinane na zamek oraz dwa panele wentylacyjne z tyłu zapinane na zamek zapewniają dopływ powietrza w upalne dni.

5

Odpinany „bag pocket” – możemy spokojnie umieścić np telefon.

IMG_6048

” Spodenki Platzangst „ANTILOPE” są świetnie skrojone i wykonane. Dbałość o szczegóły i funkcjonalność to jedna z najważniejszych cech. Ergonomia na najwyższym poziomie. Miałem okazję sprawdzić je w warunkach deszczowo/błotnych i jestem mile zaskoczony. Materiał wodoodborny przez długi  czas odbierał litry napierającego deszczu i kg błota. Załaczony „bag pocket” uratował mój telefon… HI5 Platzangst ! „

JERSEY Platzangst CALSSIC

6

7

” Jersey z rękawami 3/4 wykonany z przewiewnego/szybko schnącego materiału w kroju raglanowym. Dodatkowe panele z siateczki pod pachami i na plecach zapewniają  jeszcze lepszą wentylację. Stylistyka „classic” powoduje że może być zastosowany nie tylko na rower ;) „

dystrybutor: http://www.hibike.pl/

 

 

 

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>