Organizatorami zawodów i pomysłodawcami jest stowarzyszenie SERB (Stowarzyszenie Entuzjastów Rozwoju Bystrzycy Kłodzkiej). Zawody odbędą się w sobotę 15 czerwca o godzinie 16.00 (w poprzednim roku mieliśmy wiele problemów ze sklepikarzami pracującymi do 13.00). Start na plantach przy ulicy Wojska Polskiego (na przeciwko szkoły podstawowej nr 1, meta na ulicy Przyjaciół. Odbędą się 4 przejazdy – 2 trasą A i 2 trasą B (mapka i dokładny opis tras znajduje się na naszej stronie townhill.pl). Zapisy odbywają się poprzez naszą stronę i zakładkę rejestracja. Wpisowe 40 zł (obejmujące ubezpieczenie, transport zawodników z mety na start, numer startowy, napoje, niezapomniane wrażenia) :)

Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: kobiety, mężczyźni. Sponsorem nagród pieniężnych jest bank BGŻ. Od godziny 14.00 można potrenować na trasach.

Przeszkody:
– rampa startowa na plantach,
– stolik na Rynku (najazd, stolik i lądowanie, ok. 11 metrów),
– hopa na ul. Podmiejskiej,
– schody, murki, kocie łby,
– skałki u podnóża murów obronnych (najazd 6m., lotu ok. 3 m., lądowanie 5 m.).

Nagrody w kategoriach:

Kobiety – za 1 m-ce 300 zł. i karnet na 6 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 2 m-ce 200 zł.i karnet na 4 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 3 m-ce 100 zł. i karnet na 2 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra.

Mężczyźni – za 1 m-ce 300 zł. i karnet na 6 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 2 m-ce 200 zł.i karnet na 4 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 3 m-ce 100 zł. i karnet na 2 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra.

Karnety do wykorzystania w sezonie letnim 2013.

Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę townhill.pl

Sponosrzy: Bank BGŻ, Mineral, 3 Cube, Czogori, Czarna Góra,Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.