PRODUCENT ION GŁOSI:

„Koniec z otarciami i uciskiem !!!
Ochraniacze łokci wykonane w technlogii Sanitized ® ION ANTI SMELL oraz IONIC FIT pozwalającym dopasować się ochraniaczom do rąk

IMG_7544

 

IMG_7547

Technologia IONIC FIT –  ma za zadanie idealnie dopasować ochraniacz do ciała.

Sanitized ® to technologia pozwalająca zachować maksymalną świeżość dzięki zastosowaniu certyfikowanego, przeciwbakteryjnego materiału, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów spowodowanych potem, bakteriami lub pleśnią w środowiskach wilgotnych.
Produkty ION ANTI_SMELL zwalczają częsty problem nieprzyjemnego zapachu ubrań i ochraniaczy rowerowych. Dzięki Sanitized zapomnisz o śmierdzących ubraniach i ochraniaczach podczas powrotu do domu samochodem lub w trakcie obiadu z przyjaciółmi podczas przerwy w jeździe.
Sanitized® został poddany badaniom i spełnia najwyższe wymagania. Otrzymał certyfikat OEKO-TEX 100 – Class I-IV.

” Rynek wypełniony jest szeroką ofertą ochraniaczy, ale żeby znaleźć ochraniacz taki, który chroni, niezsuwa się i po wielu godzinach jazdy jest komfortową częscią ekwipunku rowerowego to trudne zadanie. ION stworzył   ochraniacz łokci który niezsuwa się dzięki ergonomicznej budowie, 2 paskom, wewnątrznym  sylikonowym  paskom które dodatkowo mają zapobiegać zsuwaniu się . Dzięki dobremu trzymaniu, skorupa ochronna jest całyczas w tym samym miejscu i chroni te częsci ciała które przewidział producent.” 

22

 

 

dystrybutor: http://www.woodridesport.com/

 

 

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>