REKLAMA

Leogang, Austria, 9 Styczeń 2013 – za niecały miesiąc odbędą się pierwsze w tym roku zawody Slopestylowe w austriackim Leogangu.

Na imprezie 'White Style’ zobaczymy slopestyle w wykonaniu najlepszych światowych freeriderów.

Finały 'White Style’ odbędą się 1go Lutego 2013 i sądzimy, że zobaczymy momenty, które będą motywem przewodnim nadchodzącego sezonu. Zresztą… zobaczcie poniższy 'teaser’, a zobaczycie co się dzieje na tych jedynych w swoim rodzaju zawodach:

Dziesiątki ton świeżego puchu i ubitego śniegu, mnóstwo lodu, dobra oprawa muzyczna, a do tego niesamowite tricki w wykonaniu najlepszych zawodników –

to składniki mikstury,z której powstają udane zawody ’ White Style’.

Te niezwykłe zawody, których patronatem jest Bikepark w Leogangu co roku przyciąga najlepszych zawodników z całej Europy, a ten rok nie będzie wyjątkiem. Czołówka Szwedzkiego Slopestylu (Martin Soderstorm, Linus Sjoholm, Anton Thelander i Teo Gustavson), śmietanka zawodników z Francji (Antoine bizet, Louis Reboul, Leo Delfour-Barsaqc 'weszli’ w ten event wraz z Mehdim Gani, który wraca na dwa kółka po przerwie spowodowanej kontuzją. Wielką Brytanię reprezentować będzie Sam Reynolds, Sam Pilgrim oraz Grant „Chopper” Fielde.

Mistrz FMB World Tour Patrick Leitner oraz jego kuzyn Niki Leitner z pewnością będzie chciał powtórzyć swój sukces i po raz kolejny stanąć na podium. Niemcy reprezentować będzie Peter Henke, Kanadę Matt MacDuff, a Rosję Pavel Alekhim Vishneivy. Tomas Genon, który wygrał Red Bull Joyride reprezentować będzie Belgię, Tomas Zejda Czechy, Adrian Tell Norwegię a nasz kraj – utalentowany Szymon Godziek!

Wszyscy zawodnicy są bardzo zmotywowani, aby zebrać pierwsze punkty w tegorocznym FMB World Tour, a dodatkowo zgarnąć aż 7,550 EURO!

Do zobaczenia w Austrii!

 

 

 

Facebook Fanpage: www.facebook.com/White.Style.Leogang