W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz zapraszamy Was w dniach 6–7 września na pierwszą edycję imprezy „Olkusz Silver Games”, która odbędzie się w nowo otwartym obiekcie „Silver Park” w Olkuszu przy ul. Głowackiego.

6 września odbędą się zawody deskorolkowe, które będą siódmym przystankiem tegorocznego „Grand Prix” Polskiej Asocjacji Skateboardingu, natomiast 7 września skatepark przejmą Bmx’owcy.

Zawody w obu kategoriach odbędą się w formie Jam Session i Best Trick, na każdy dzień pula nagród to prawie 6000 PLN + nagrody rzeczowe od sponsorów m.in. konsola XBOX 360, zegarki Adidas, oraz nagrody od Manyfest BMX, Etnies i Turbokolor.

Wpisowe dla zawodników 30 PLN.

Oprócz zawodów w parku w ramach „Olkusz Silver Games” na terenie obiektu powstanie również strefa muzyczna, w której oprócz muzyki serwowanej przez Dj’ów wystąpią: Bas Tajpan & Kłak, Nekroemer, Leather Spine Dog, Tora Tora Tora (Katowice), Czterdzieści Jeden Dwieście (Sosnowiec), STC i Tabako.

Przez cały weekend w „Olkusz Silver Park” do waszej dyspozycji będą również: Tor do skimboardu, fly bag, longboardy, monocykle i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy: Urząd Gminy Olkusz, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu, BXP Events, Stowarzyszenie Cool Team, Techramps, Manyfest BMX.

Patronat medialny: Dziennik Olkuski, Olkuszanin.pl, Skatenews.pl, Boardnews.pl, 360mag.pl, HashBMX.pl

Pełny harmonogram „Olkusz Silver Games” dostępny jest na stronie wydarzenia na FB facebook.com

Wideo prezentacja skateparku:


Skate

BMX