Ta wiadomość nie była dla większości zaskoczeniem, ale by dopełnić formalności postanowiliśmy o tym jeszcze raz przypomnieć. Zaplanowana na 14-15 czerwca trzecia runda Pucharu Polski DH w Myślenicach nie odbędzie się. Niestety nie wiemy dlaczego zawody zostały odwołane, ale cóż… Wszyscy się tego spodziewali przed sezonem i niestety nie zawiedli się. Pozostaje tylko pytanie: po co dawać organizację zawodów z serii Pucharu Polski komuś, kto i tak tych zawodów nie przeprowadzi? W końcu nie jest to pierwszy raz, gdy impreza w Myśleniach została odwołana. Może w końcu ktoś w PZKol zreflektuje się i zacznie przyznawać organizację takich ważnych imprez komu innemu? Chętni z pewnością się znajdą.

Na koniec pozostaje jeszcze pytanie czy organizowane przez tą samą ekipę zawody szóstej rundy Pucharu Polski DH w Koninkach (zaplanowane na 2-3 sierpnia) również się nie odbędą? Biorąc pod uwagę zerową współpracę organizatora z mediami podczas drugiej rundy Pucharu Polski DH w Koninkach, to nie spodziewamy się zalewu informacji o tym czy zawody odbędą się czy nie. Szkoda tylko, że cierpimy na tym my, bo w tym roku w Koninkach frekwencja była lekko… śmieszna. No nic, pożyjemy zobaczymy :)

W każdym razie czwarta runda Pucharu Polski DH w Czarnej Górze póki co jest niezagrożona, więc śmiało możecie rezerwować datę 21-22 czerwca w swoich kalendarzach.

Na koniec dodam, że wszelkie wyniki z tegorocznych (oraz z lat ubiegłych) zawodów serii Pucharu Polski DH, 4X oraz BMX Racing znajdziecie na naszej stronie w sekcji: wyniki zawodów. Aktualną klasyfikację Pucharu Polski DH 2014 oraz wyniki znajdziecie w sekcji: wyniki zawodów – Puchar Polski DH 2014.