43ride_gra_o_tron

Trenowałeś ostro przed sezonem? To dobrze, bo szykuje się zacięta rywalizacja podczas Rockstar Beskidia Downhill! 10-11 maja 2014r. rozpoczynamy walkę o III Puchar Beskidów w kolarstwie zjazdowym!
3 edycje, 3 różne trasy zjazdowe, świetna atmosfera i walka o każdy punkt w klasyfikacji generalnej!

beskidia_43ride

Organizatorzy przygotowali dla Was wiele niespodzianek! Pamiątkowe koszulki, nową kategorię Young Guns, bezpłatne testy FMS dzięki Sport-Klinice w Żorach oraz nagrody ufundowne przez sponsorów takich jak: opony Maxxis, markę Brunox, sklep Decathlon Bielsko-Biała, NS Bikes i  Gregorio.

Przypominamy, że Rockstar Beskidia Dowhill to jedyne zawody, które prowadzą klasyfikację drużynową, pozwalając ścigać się Wam zespołowo. Wystarczy zebrać 3 osobowy team i walczyć wspólnie o miano najszybszej ekipy w Polsce! Ponadto Organizatorzy stworzyli Program Downhill Progress obejmujący zwycięzców Klasyfikacji Generalnej w kategorii Hobby Full z roku 2013.  Osoby, które zajęły 1, 2 i 3 miejsce w Rockstar Beskidia Downhill w roku 2013 zostają przeniesione w roku 2014 do kategorii PRO Open, robiąc miejsce na podium w kategorii Decathlon Hobby Full nowym zawodnikom. Sami natomiast będą ścigać się w najszybszej kategorii  – próbując dorównać najlepszym.

Zapisy ruszyły. Zarejestruj się już dziś i nie bądź ostatni!

Sprawdź na: www.beskidiadownhill.pl

Plakat-beskidia_43ride