JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Dzięki unikalnej lokalizacji oraz wspaniałej atmosferze zawody Vienna Air King są nieodłączną częścią kalendarza FMB World Tour. W tym roku ten legendarny srebrny event obchodzić będzie swoje 10-lecie istnienia! W dniach 10-12 kwietnia najlepsi zawodnicy na świecie staną do boju z młodymi utalentowanymi riderami, a to wszystko na oczach licznie zgromadzonej publiki na wiedeńskim placu Rathausplatz. Zobaczcie zresztą klip jak było w ubiegłych latach:

W ciągu tych dziesięciu lat wielu zawodników walczyło o koronę króla Wiednia. Obecny obrońca tytułu, Brett Rheeder, wygrał tutaj w 2013 oraz 2014 roku. Jednak, gdy opony dotkną ziemi, nie wiadomo kto zgarnie tytuł w tej jubileuszowej imprezie. Wszystko okaże się 12-go kwietnia podczas odbywającego się co roku Argus Bike Festival. Przez ostatnią dekadę zawodnicy używali miejskiej przestrzeni, aby pokazać swoje najlepsze triki i zgarnąć zwycięstwo. Co przyszykowali na ten rok? Z pewnością nie będziecie zawiedzeni!

10 years and still going strong: VIENNA AIR KING 2015

Wśród zgłoszonych zawodników znajduje się 16-tu najlepszych dirt jumperów z całego świata, którzy dostali zaproszenie na imprezę. Dodatkowo spośród 50 amatorów (i nie tylko) wyłonionych zostanie najlepszych 14, którzy staną w szaranki z zaproszonymi zawodnikami. Podczas Vienna Air King 2015, pula nagród wynosi aż 10.000€. Dodatkowo odbędzie się Panasonic Best Trick, w którym trzy najlepsze triki zostaną nagrodzone kwotą 2.000€.

10 years and still going strong: VIENNA AIR KING 2015

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w pre-kwalifikacjach wciąż mogą zgłosić swoją kandydaturę. Do 6-go marca wystarczy wysłać na adres viennaairking@rasoulution.com swoją prezentację (wideo, opis, wiek, miasto oraz wyniki)

10 years and still going strong: VIENNA AIR KING 2015

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na: vienna-air-king.at oraz facebook.com/viennaairking.