Beskidia Brenna Staronphoto IMG_4051 sierpnia 17, 2014

Ruszyły zapisy na drugą edycję Pucharu Polski w zjeździe na rowerach, a tym samym na pierwsze zawody cyklu Diverse Beskidia, które wzorem lat ubiegłych otwarte są dla każdego zawodnika – zarówno tego z licencją PZKol jak i dla zawodnika bez licencji.
Zawody cyklu Diverse Beskidia cieszą się ogromną popularnością wśród zawodników i kibiców, a to za sprawą organizatorów, którzy z roku na rok podnoszą sobie poprzeczkę – dążąc do tego, aby cykl Pucharu Beskidów mógł równać się poziomem organizacyjnym z zawodami zagranicznymi.

Beskida Trenigi Sobota Mała rozdzielczość maja 10, 2014-107

Organizatorzy zapewniają, że w tym roku nie zabraknie dodatkowych atrakcji oraz tradycyjnych koszulek, ufundowanych przez tytularnego sponsora – markę  odzieżową Diverse. Koszulkę zdobędzie każdy zawodnik, który wystartuje w minimum dwóch edycjach zawodów Diverse Beskidia.

Beskida Trenigi Sobota Mała rozdzielczość maja 10, 2014-133

W tym roku zawodnicy i ich zespoły będą mogły przed rozpoczęciem zawodów wygrać miejsce pod namiotem w sportowym miasteczku Mitko. Warunkiem udziału w konkursie jest:

  1. Stworzenie 3-osobowego teamu
  2. Rejestracja i płatność wpisowego za pośrednictwem strony beskidiadownhill.pl lub www.race-timing.pl
  3. Dołączenie członków zespołu do wydarzenia na FB “Zdobądź namiot Mitko”
  4. Nagranie-zmontowanie kreatywnego 30-sekundowego filmu prezentującego Wasz team umieszczonego na portalu youtube i podesłania linka do filmu na adres: beskidiadownhill@gmail.com

Spośród drużyn spełniających powyższe warunki, zostanie wybranych 5 zespołów, które znajdą swoje miejsce pod namiotem Mitko podczas pierwszej edycji Diverse Beskidia. Szczegóły konkursu znajdziecie na facebook’owym profilu organizatora, Beskidia Downhill.

A tym czasem, jeżeli chcesz wystartować w Diverse Beskidia, zarejestruj się na beskidiadownhill.pl w zakładce zapisy.

Organizatorzy Diverse Beskidia w porozumieniu z firmą race-timing.pl uruchamiają również możliwość opłacenia wpisowego on-line.

W tym roku wpisowe na zawody będzie można zapłacić w trzech opcjach, zgodnie z powiedzeniem “internetowi mają lepiej”:
50zł dla rejestracji i płatności on-line

60zł dla rejestracji on-line i płatności w biurze zawodów

80zł dla rejestracji i płatności w biurze zawodów

Więcej szczegółów organizacyjnych znajdziecie w regulaminie na www.beskidiadownhill.pl

plakat 2015 koncept 2,3 small