Miło nam poinformować, że Etos S.A. właściciel marki odzieżowej DIVERSE po owocnym sezonie Diverse Downhill Contest 2014r. podpisał z agencją Sportainment sp. z o.o. kontrakt na kolejny rok.

Diverse Downhill Contest w 2015r.

W związku z tym faktem w 2015 r. rozegrane zostaną dwie edycje prestiżowych zawodów z cyklu Diverse Downhill Contest. Pierwsze z nich, jak co roku odbędą się w ostatni weekend kwietnia i będą rozpoczęciem sezonu Pucharu Polski. Zawody te, każdorazowo cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród Polaków jak również obcokrajowców, którzy licznie przyjeżdżają na zawody z serii Diverse Downhill Contest. W tym roku pierwsza edycja zawodów jest zaplanowana na 25-26 kwietnia w Międzybrodziu Bialskim na Górze Żar. Druga edycja odbędzie się 12-13 września br. w Wiśle na Górze Stożek. Wiślańska edycja będzie dużą niespodzianką, o której Organizator poinformuje wkrótce.

Diverse Downhill Contest w 2015r.

W zeszłym roku z uznaniem spotkały się zaproponowane atrakcje dodatkowe typu konkursy: Best Whip, Diverse Photo Contest czy też konkurs na najlepiej kibicującą ekipę. W tym roku organizatorzy postanowili je rozwijać, aby uatrakcyjnić obie imprezy.

Wszystkie informacje już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia: downhillcup.eu oraz profilu FB: facebook.com/downhillcontest.

Organizator: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: sportainment.pl. Show Reel Sportainment sp. z o.o.