Najwyższej rangi zawody w dyscyplinach takich jak dirt, fourcross, mountainboard oraz skate oraz liczne atrakcje dla widzów – sprawdźcie, co organizatorzy szykują na tegoroczną edycję festiwalu Extreme Day!

W tym roku organizatorzy zapowiedzieli wydarzenie, jakiego jeszcze w Rybniku nie było. Już w tę sobotę zobaczymy zmagania czołówki polskich i zagranicznych zawodników w czterech zróżnicowanych konkurencjach. Do tego szereg dodatkowych atrakcji dla widzów, takich jak warsztaty mountainbordowe, deskorolkowe, gigantyczna poducha do nauki nowych ewolucji, ścianka wspinaczkowa i wiele innych!

Ostatnie tygodnie minęły na gorączkowych przygotowaniach. Powstały jedne z najwyższych skoczni w Polsce, zupełnie nowy tor pumptrackowy oraz zmodernizowano tor fourcrossowy, który obecnie jest jedynym tego typu torem na Śląsku. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a pierwsi zawodnicy dotarli już na miejsce.

Jeśli jesteście fanami sportów ekstremalnych w jakiejkolwiek postaci lub lubicie emocjonujące imprezy plenerowe w luźnej atmosferze, nie może Was tam zabraknąć.

Czas: sobota, 6 czerwca 2015
Miejsce: Rybnik, Park Wiśniowiec
Start: 10:00
extremeday.info

Ekstremalne widowisko już w najbliższą sobotę w Rybniku!