Przed nami letnia edycja imprezy Lublin Sportival. W malowniczym otoczeniu zabytkowego Starego Miasta w Lublinie stanie rowerowa trasa do dirtu. Lubelski przystanek FMB World Tour odbędzie się już pod koniec maja.

Letnia edycja Lublin Sportival!

W dniach 30-31 maja zapraszamy wszystkich do stolicy Lubelszczyzny na drugą już edycję Lublin Sportival. Festiwal ten jest wydarzeniem, którego nie możecie przegapić. Na specjalnie przygotowanej trasie zobaczycie wysokie loty, najwyższej jakości triki oraz zawodników z całej Europy. Swój udział potwierdzili między innymi tacy zawodnicy jak: Tom Cardy, Tomas Zejda czy Elof Lindh. Dzięki ich obecności zobaczymy najlepsze triki w tym sezonie. Obserwując dotychczasowe eventy, w których Ci zawodnicy brali udział, możemy spokojnie powiedzieć, że to, co zobaczymy w Lublinie, na długo pozostanie w pamięci.

Letnia edycja Lublin Sportival!

Strefa na Placu Zamkowym to zawody dirtowe wpisane do kalendarza imprez Pucharu Świata FMB World Tour. Profesjonalnie przygotowany tor, rozpoczynający się na potężnych schodach prowadzących z Muzeum Lubelskiego wprost na Plac Zamkowy stanie się miejscem niezwykle widowiskowych zmagań o cenne punkty do klasyfikacji generalnej pucharu świata. Nie zabraknie również wrażeń dla tych, którzy odważą się spróbować swoich sił w zawodach skoków BMX/MTB na Fly Bagu.

Letnia edycja Lublin Sportival!

Ponadto w skład letniej edycji Lublin Sportivalu wchodzą: spektakularne pokazy moto trialu, strefa deskorolki, sportowe miasteczko festiwalowe, a na nim między innymi: 40-metrowy tor skimboardowy, pumptruck, sekcja parkour, slackline, graffiti, foodtrucki oraz wiele więcej.

Po sobotnich emocjach odrobinę ochłody zagwarantują zawody wakeboardowe nad Zalewem Zemborzyckim, które będą zamykały cały Festiwal.

Więcej informacji znajdziecie na: lublinsportival.pl oraz facebook.com/events/1397108523938301

Zdjęcia: Badphoto