Już 6-go czerwca w Rybniku odbędzie się kolejna edycja festiwalu EXTREME DAY. Na jeden dzień rybnicki park Wiśniowiec stanie się areną zmagań najlepszych polskich i zagranicznych zawodników na rowerach, rolkach i mountainboardzie.

Nadchodzi druga edycja Festiwalu Sportów Ekstremalnych w Rybniku!

Już za niespełna 3 tygodnie ponad 100 zawodników z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec oraz Czech zawalczy o nagrody w 5 różnych konkurencjach:

  • Dirt Jumping Cup – zawody zaliczane do światowego cyklu FMB World Tour
  • Polish 4X Open – wyścigi rowerowe w czwórkach na kultowym rybnickim torze 4X
  • Mountainboard Boardercross – wyścigi na deskach przystosowanych do jazdy w terenie
  • Mountainboard Freestyle – pokazy tricków na deskach
  • Polish Rolling League – rolki w agresywnym wydaniu

Nadchodzi druga edycja Festiwalu Sportów Ekstremalnych w Rybniku!

Na rozgrzewkę mamy dla Was 2 relacje z zeszłorocznej edycji EXTREME DAY Rybnik:

Ambasadorem festiwalu jest Szymon Godziek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników sportów ekstremalnych, gwiazda Pucharu Świata FMB World Tour. Imprezę uświetnią również Thomas Genon, Tomas Zejda, Krzysztof Dybczak i Piotr Krajewski – światowa czołówka zawodników.

Nadchodzi druga edycja Festiwalu Sportów Ekstremalnych w Rybniku!

EXTREME DAY Rybnik 2015 to największa tego typu impreza w Polsce, skupiająca w jednym miejscu fanów tak wielu dyscyplin sportów ekstremalnych. W tym roku organizatorzy przygotowują dodatkowo szereg atrakcji dla zawodników oraz widzów. Ideą festiwalu jest nie tylko świetna zabawa, ale także promocja sportów niszowych oraz rozwój infrastruktury parku Wiśniowiec. Weźmijcie udział w wydarzeniu na facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi sprawami organizacyjnymi: facebook.com/events/902167053138630

Pamiętajcie – 6 czerwca, Rybnik, Park Wiśniowiec. Start – 10:00! Do zobaczenia na miejscu!

Nadchodzi druga edycja Festiwalu Sportów Ekstremalnych w Rybniku!

Organizatorzy: Fundacja Balans i Fundacja Rzeczpospolita Rowerowa we współpracy z Agencją Sfera Sportu. Festiwal jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Miasta Rybnik. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: extremeday.info